X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
شی ء نورانی شی نورانی ایران روسیه فراماسون ها دردرجات بالا، مخفیانه بعل را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستنددر مسیر جنوب به شمال بزرگراه‌های ستاری ،‌ اشرفی اصفهانی ،یادگار امام، ترافیک لحظه‌ای خ
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


در مسیر جنوب به شمال بزرگراه‌های ستاری ،‌ اشرفی اصفهانی ،یادگار امام، ترافیک لحظه‌ای خودرو‌ها به وجود آمد.
تعدادی از شهروندان پس از مشاهده این تصویر در حالی که شگفت زده شده بودند موضوع را به فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دادند.

تصویر زیر نیز در آسمان تبریز ثبت شده است.


در حالیکه مشاهده جسم نورانی در آسمان شهرهای ایران طی شب گذشته باعث حیرت مردم شد، گزارشهااز سایر کشورهای خاورمیانه حاکی از تجربه ای مشابه است.

ساعت 22:18 پنج‌شنبه 18خرداد، پدیده‌ای نورانی بر فراز کشورهای خاورمیانه مشاهده شد. منابع رسمی اعلام کرده‌اند همزمان با این پدیده، دو عملیات در حال انجام بود: پدافند غیرعامل در ایران و آزمایش موشک بالستیک در روسیه!!

افراد متعددی در شهرهای مختلف کشور از جمله شهرهای تهران، تبریز، شاهین دژ، پاوه، اردبیل، اصفهان، مشهد و دیگر کشورهای همسایه این پدیده را دیدند و به سرعت، گزارش‌هایی از مشاهده این پدیده را به پایگاه‌های اینترنتی، شبکه‌های اجتماعی و خبرگزاری‌ها ارسال کردند. مردم لبنان در شهرهای مختلف شاهد عبور جسمی نورانی بودند و در مرز ترکیه و سوریه هم گزارش های مشابهی مخابره شده است. همچنین در شمال فلسطین اشغالی گزارشی هایی از مشاهده این جسم نورانی منتشر شد.


تصویر زیر را علیرضا منشتی از کرمانشاه گرفته است.

تصویر زیر نیز در آسمان تهران ثبت شده است.

مشاهده این پدیده از تمام ایران بدان معنی است که این پدیده در ارتفاعی بسیار زیاد از سطح زمین اتفاق افتاده و انرژی عظیمی نیز در آن آزاد شده است. پدیده مشابهی در خرداد 1386 در آسمان کشور دیده شد که دلیل آن، خالی شدن سوخت مرحله‌ای از یکی از موشک‌های ایالات متحده اعلام شد. تصویر این پدیده را در زیر مشاهده می‌کنید.

پدیده مشابهی نیز در آذر 1388 در آسمان نروژ مشاهده شد که در آن، موشک از مسیر خارج شده روسی مارپیچی نورانی در آسمان ایجاد کرد و از تمام نروژ مشاهده شد.

در23:45 : تصویر زیر از مریم فخیمی در تبریز، لحظات آغازین ورود این پدیده نورانی در آسمان را نشان می‌دهد.

در اوایل بامداد، خبرگزاری‌های جهانی به نقل از وزارت دفاع روسیه اعلام کردند که روسیه در ساعت 21:39 پنج‎شنبه 7 ژوئن به وقت مسکو (22:09 پنج‌شنبه 18 خرداد به وقت ایران) موشک بالستیک ‌قاره‌ای جدیدی از سری TOPOL-M را با نام RS-12M از جنوب این شلیک کرده و موشک با موفقیت در هدف موردنظر واقع در خاک قزاقستان فرود آمده است.موشک سری TOPOL-M سه مرحله‌ای است و حدود 47تن وزن دارد. طول آن 22.7 متر و قطر آن 1.2 متر است و می‌تواند محموله‌ایبه وزن 1200 کیلوگرم را حمل کند. سرعت آن در مدار زمین به بیش از 7000 متر بر ثانیه می‌رسد و می‌تواند با دقت 200 متر، هدفی در 11هزار کیلومتری را نشانه رود. مشخصات این آزمایش با زمان و ویژگی‌های ظاهری پدیده مشاهده شده در آسمان مطابقت داشت و به همین دلیل، اغلب کارشناسان حدس می‌زنند که پدیده نورانی شب گذشته مربوط به این آزمایش باشد. تصویر زیر مربوط یه یکی از این موشک‌هاست که در رژه نظامی به نمایش درآمده است.

موشک بالستیک، موشکی بسیار بزرگ است که کلاهک جنگی یا هسته‌ای خود را تا هزاران کیلومتر دورتر حمل می‌کند. این موشک با استفاده از موتورهای چندمرحله‌ای، خود را به مدار زمین می‌رساند، در آن‌جا به سوی هدف مورد نظر شتاب می‌گیرد و پیش از ورود مجدد به جو زمین، محموله را از دیگر بخش‌های موتور جدا می‌کند. احتمالا پدیده مشاهده شده مربوط به بخش جداسازی نهایی کلاهک از موشک بوده که طی آن، بخشی از سوخت باقی‌مانده در اتمسفر فوقانی زمین منتشر شده و با پخش شدن در شرایط کم‌فشار آن محل، پدیده نورانی شب گذشته را ایجاد کرده است.

فیلمها:

فیلم زیر در لکبتان، منطقه‌ای در باکو (پایتخت آذربایجان، همسایه شمالی ایران) گرفته شده است. این فیلم با گوشی همراه گرفته شده است.


فیلم جدیدی از شهر ولگاگراد در روسیه، مراحل بیشتری از پدیده نورانی شامگاه گذشته را نشان می‌دهد.

دانلود فیلمی از پدیده نورانی که منشا این پدیده را نشان میدهد

دانلود شی نورانی در اردبیل

دانلود شی نورانی در تبریز

دانلود مشاهده جسم نورانی در نزدیکی شهر درعا

پایان ابهامات

گرچه روسیه پیش از این اعلام کرده بود که آزمایش موشک بالستیک دلیل چنین پدیده ای بوده اما ظاهرا همزمانی آن با رزمایش سراسری پدافند غیرعامل ایران برای برخی افراد ابهاماتی را ایجاد کرده بود تا اینکه در اخبار ساعت 14 شبکه یک سیما روز جمعه مورخه 91/3/19 ، این بخش خبری مصاحبه ی کوتاهی با رئیس موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران انجام داد که به ابهامات موجود در این زمینه خاتمه داده شد!
رئیس مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گفت: رویت اشیای نورانی در آسمان برخی شهرهای کشورمان پدیده نجومی نبوده و احتمالا مربوط به پرتاب موشک بالستیکی بوده است .
دکتر احمدی گیوی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: هنگام پرتاب موشک بالستیک اجسامی از آن در ارتفاعات بالا جدا و به علت دمای خیلی زیاد به صورت نورانی در روی زمین قابل رویت می شود وی گفت: رویت این اجسام نورانی همزمان با پرتاب موشک بالستیک روسیه بوده است.(منبع: واحد مرکزی خبر)


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 12:20 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 50
بازدید دیروز : 82
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 853

PARAM NAME=