X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدهکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
راز فیلم کالبد شکافی بیگانه UFO راز یوفو یوفو و کابالا آدم فضایی ALIANS بیگانگان فضا فراماسونری و فضایی ها
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


فیلم جعلی کالبد شکافی بیگانه که سالها مورد توجه دوست داران فرضیه موجودات بیگانه بود راز سربسته ی خود را گشوده است!! خبر از حقیقتی داد که به ناچار خبری بد برای یوفولوژیست های افراطی مخصوصا از نوع ایرانی آن است .

فیلم کالبد شکافی بیگانه که خبر از کالبد شکافی موجودی میداد که در حادثه ی رازول نیومکزیکو کشته شده سالها افراد زیادی را نسبت به این قضیه درحیرت نگه داشت . بسیاری یوفولوژیست ها این فیلم را مدرکی بر درستی حرف های خود میگذاشتند و از آن تمام حمایت میکردند .

جان هامفریز (John Humphreys ) بعد از چندین سال سکوت در سال ۲۰۰۶ به حرف آمد و به جعلی بودن موجود فضایی این فیلم اذعان کرد تا پرونده ی این دروغ بزرگ برای همیشه بسته شود .  هامفریز مجسمه ساز و طراح ماکت و مدل انکلیسی اهل شهر منچستر است . او بعد از ده سال بالاخره سکوتش را شکست واین حقیقت را فاش نمود که موجد فضایی جعلی استفاده شده در این فیلم توسط وی ساخته شده است .

فیلم جعلی کالبد شکافی بیگانه 4

جان هامفریز

بیگانه رازول را من ساختم

 فیلمی که در آن یک بیگانه قلابی را نمایش می داد که در آن دانشمندانی در حال انجام آزمایش بروی آن بودند،میلیونها نفر را در سراسر جهان قانع کرده بود که این تصویر واقعا اولین برخورد نزدیک انسانها با موجودان فضایی را نمایش داده است.


در واقع هنوز هم افراد زیادی پیدا می شود که شدیدا به وقوع چنین رخدادی باور دارند و در ذکر دلایل خود به این عکسهای قلابی نیز استناد می کنند.ولی در سال ۲۰۰۶ یک مجسمه ساز اهل منچستر سکوت ده ها ساله خود را در این رابطه شکسته است و مدعی شد که بیگانه فضایی که در این تصاویر دیده می شود،عروسکی است که بدست او ساخته شده است.


در فیلم مشهور رازول ادعا شده است که تصاویر مربوط به یک موجود فضایی است که از آن پس از مرگش بر اثر سقوط سفینه اش در صحرای نیومکزیکو در سال 1947 عکسبرداری شده است.


وقتی که این فیلم در سال 1995 پخش شده و به نمایش در آمد،موجی از هیجان و شور و شوق را در بین طرفداران یوفو ها و بیگانه های فضایی در سراسر جهان ایجاد نمود.اما اکنون جان هامفریز پیکر تراش و مجسمه ساز انگلیسی که در سالفورد و کولی هارتس بزرگ شده است،راز ده ها ساله خود را بر ملا کرده است.او به صراحتا اعلام کرده است که او بوده که بیگانه فضایی معروف رازول را ساخته است.   

فیلم جعلی کالبد شکافی بیگانه 5                                         

اعترافات او در فیلمی صورت گرفته است که منتشر شده است و در آن دروغ بودن و جعلی و ساختگی بودن این داستان اثبات شده است.فیلمی به نام کالبد شکافی بیگانه فضایی " Alien Autopsy " که در آوریل سال 2006 منتشر شد.

در این فیلم دو هنر پیشه به نام  آنتونی مک پارتلین و دکلان دانلی  نقش دو جوان ماجراجو  به نامهای Ray Santilli و Gray Shoefield را بازی می کنند که فیلم ساخته شده توسط آنها همه مردم دنیا را سر کار گذاشت.
خوی چه کسی این موجود فضایی را برای این فیلم ساخته بود؟ بله درست حدس زدید .

آقای جان هامفریز

فیلم جعلی کالبد شکافی بیگانه 6

مصاحبه زیر مصاحبه ای است با آقای هامفریز که در سال ۲۰۰۶ صورت گرفته است.

اما آیا این داستان واقعا جعلی بود.برای همین منظور با جان هامفریز  که الان یک متخصص و کارشناس جلوه های ویژه در صنعت فیلمسازی است تماس گرفته میشود، در ادامه مصاحبه ی انجام شده را بخوانید:خوب تو چگونه درگیر ماجرای ساخت فیلم اصلی در سال 1995 شدی؟

"خوب،ماجرا از وقتی آغاز شد که Ray و Gray به آمریکا رفتند تا برخی از فیلمهای دیده نشده ستاره های موسیقی راک را بدست بیاورند.اونها برنامه ریزی کرده بودند که برخی از این فیلمها را بخرند ولی در این میانه با فردی آشنا شده بودند که ادعا می کرد که فیلمی از کالبد شکافی یک موجود فضایی را در اختیار دارد و حاضر است آن را بفروشد.در ابتدا آنها خیلی ترسیده بودند.آنها در ابتدا نفهمیده بودند که به چه چیزی نگاه می کردند .مشکل در این بود که کیفیت تصاویر بسیار پائین بود و فیلم تکه پاره شده بود.به همین دلیل آنها از من خواستند که کمکشان کنم و آن فیلم را برایشان تعمیر کنم.واقعیت این است که این فیلم یک فیلم مستند بود ولی عملا آن چیزی که شما در فیلم اورجینال ساخته شده در سال 1995 می بینید ساخته دست من است."


خب سؤال این است که پس آیا کل داستان ساختگی و جعلی بوده است؟

"خوب زمان زیادی از آن ماجرا می گذرد و شما باید از Ray   و Gray بپرسید که چه کاری انجام می دادند.اساسا،آنها توضیح داده اند که مقداری از یک فیلم آسیب دیده را در اختیار داشته اند و به کمک من نیاز داشته اند تا آن صحنه را در فیلم جدیدی بازسازی کنند.البته نمایش دادن این صحنهه ها به هنمان شکلی که در فیلم آنها موجود بود امکان پذیر نبود.تصور را بکنید مثل این می ماند که شما تکه های شکسته و جدا جدای یک مجسمه را داشته باشید و بخواهید آن را مجددا از نو بسازید.... اینکه این ماجرا جعلی و ساختگی بوده است یا نه؟......این را من نباید بگویم.ولی این را می توانم بگویم که آن زمان زمان هیجان انگیزی برای ما بود و این ماجرای جالب و هیجان انگیزی بود که من هم در آن شرکت جسته بودم."

 

و الان نیز به شما این پیشنهاد داده شده است که در ساخت یک فیلم دیگر و جدید در باره کالبد شکافی بیگانه فضایی شرکت کنید؟

 

"بله.در فیلم اوریجنال سال 1995 من در فیلم Dan و Dec شرکت کردم و حتی نقش کوتاه و مختصری را نیز بازی کردم.یکی از جراحانی که در حال کالبد شکافی بود من بودم...ولی اصل کار من ساختن عروسک بود. آنها از من خواسته اند که مجددا اینکار را انجام دهم و من هم نیز پذیرفته ام."

 

خوب ،چگونه می خواهید یک بیگانه فضای جعلی را بسازید؟

"خیلی خنده دار و جالبه،من دقیقا همان پروسه ای که قبلا طی کرده ایم را تکرار می کنم.ابتدا تصویر را در قسمتهایی که می خواهم ثابت کرده و سپس تا حد امکان آن را بزرگ می کنم و سپس با استفاده از یک شبکه آرماتور آلومنیومی شکل و فرم کلی بدن آن را در می آورم و سپس آن را با خاک رس پر می کنم.بقیه کارها اضافه کردن ریزه کاری ها و جزئیات بیشتر است.راستش به کمی تصور و تخیل سه بعدی نیاز دارد."

 

آیا این مدل و عروسک بود که مردم را قانع کرده بود که این موجود یک موجود فضایی واقعی است؟

"گمان می کنم.این مدل واقعا خیلی شبیه یک بیگانه فضایی شده بود.گمان می کنم که جزئیاتی که در ساخت آناتومی و اعضاء و جوارح آن وجود داشت باعث شده بود تا این اندازه واقعی به نظر برسد.نهایتا تبدیل به چیزی شده بود که برایش مورد مشابهی در قبل وجود نداشت."

 

این علاقه شما به ساختن مدل و مجسمه از کجا ناشی می شود؟

"گمان می کنم این علاقه من به زمانیکه من خیلی خیلی کوچک بودم باز می گردد.به یاد دارم که در کودکی من می توانستم به خوبی به اجسام شکل و فرم دهم.ما از سالفورد به کولی هارست و سپس به بلیک لی نقل مکان کردیم.زمانیکه ما در کولی هارست  زندگی م یکردیم شن و خاک فراوانی در روی زمین در دسترس من بود و با آنها باز ی می کردم.به یاد دارم که ساعتها وقت خو را با ساختن مجسمه ها و اشیاء شنی و گلی سپری می کردم.اولین باری کهما از خاک رس در Royal Academy استفاده کردیم متوجه شدیم که چقدر کار کردن با آن ساده است.در حقیقت من در آن آکادمی برای آموزش نقاشی رفته بودم ولی کم کم جذب رشته مجسمه سازی و مدل سازی شدم.از آن به بعد بود که کار من بطور حرفه ای و جدی به ساخت اشیاء و مدلهای سه بعدی منحصر شد."


خوب بعد از آن چه شد؟

"خوب این در اواسط دهه 80 بود.من پس از آن چند کار در تئاتر پیدا کردم مثلا یک نمایش و شو به نام Beatlemania کار کردم. در آنجا بود که با برخی افراد آشنا شدم و شرکتی را تاسیس کردیم و به کار جلوه های ویژه مشغول شدیم. بزرگتریم موفقیت کاری ما به نظر من Max Headroom بود.قرار بود که او یک شخصیت کامپیوتری باشد ولی خوب گرافیک کامپیوتری در آن زمان تا این اندازه پیشرفت نکرده بود.به همین دلیل ما از یک بازیگر استفاده کردیم و برای صورت و موهای او اعضای مصنوعی ساختیم و ژاکتی از فابر گلاس برایش آماده کردیم.نکته خنده دار و جالب در اینجاست که ما به خاطر ساختن این کاراکتر جایزه BAFTA(جایزه اکادمی فیلم و سینمای بریتانیا) را به خاطر جلو های ویژه کامپیوتری برنده شدیم،در صورتیکه ما در واقع از یک بازیگر استفاده کرده بودیم."

فیلم جعلی کالبد شکافی بیگانه 7

Max Headroom

 

 منبع :  http://www.bbc.co.uk/manchester/content/articles/2006/04/07/070406_alien_interview_feature.shtml


در انتها میتوان گفت که این نمونه جعل ها در اغلب دلایلی که برای اثبات فرضیه بیگانگان فضایی از آنها استفاده میشود بسیار است . اگر خدا بخواهد به زودی به برخی از تاثیر گذارترین ادعاهای جعلی اشاره خوهیم کرد .

منبع: سایت حقیقت خاموش

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 04:19 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 12
بازدید دیروز : 30
افراد آنلاین : 2
بازدید ماه : 997

PARAM NAME=