X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
شاهین شاهین نجفی دانلود توهین واکنش ها به ترانه نقی شاهین نجفی شاهین نجفی چاقو شاهین نجفی ناجی شاهین نجفی موج شکن شاهین نجفی تو انزلی سخنی با شاهین نجفی سخنان شاهین نجفی دانلوداهنگ شاهین نجفی توهین مرتد سلمان رشدی شاهین نجفی مرگ شاهین نجفی روز شمار بی خوابی فرار شاهین نجفی کمونیسم تپش 2012 طپش 2012 گروه تپش طپش آلمان رژیم صهیونیستی جام نیوز فارس نیوز شاهین نجفی کابالا و شاهین نجفی فراماسونری شاهین نجفی مرگ قطعی امضای مرگ هیتلر دانلود آهنگ نقی شاهین نجفی کیفیت عالی شاهین نجفی لینک دانلود مستقیم آهنگ نقی آلبوم جدید شاهین نجفی آلبوم نقی شاهین نجفی آهنگ موهن نقی امام رضا شاهین نجفی شاهین کوفی سگ انگلیسی کلاغ شاهین نجفی DELETE دانلود آهنگ مرتد رادیو میقات دانلود آهنگ هیچی نمیدونی مهران باقری دیس شاهین نجفی رپ شاهین نجفی شاهین نجفی رپر فیسبوک شاهین نجفی کمپین اعدام شاهین نجفی هیئت الرضا عبدالرضا هلالی و شاهین نجفی
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


در حدیثی پیامبر خدا(ص) می فرمایند: اى على! هر که مرا و تو را و امامان از نسل تو را دوست دارد پس خدا را بر حلال‏ زادگی ‏خود سپاس‏ گوید؛ زیرا ما را دوست ندارد، مگر حلال‏ زاده و ما را دشمن ندارد، مگر حرام زاده.

شاهین نجفی حرام زاده
خبر هایی از گوشه و کنار به گوش می رسد که شاهین نجفی توسط فرد ناشناسی مورد حمله قرار گرفته است .

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%286%29.jpg

 

شاهین نجفی خواننده ملعون که مدتی است به خارج از کشور گریخته است در تازه ترین اثرش هتاکانه مقام شامخ ائمه را مورد جسارت قرار داده و با بیان الفاظی رکیک که از بیان آن معذوریم قلب همه دوست داران اهل بیت را جریحه دار کرده است.


جایزه 100.000 دلاری شیعه آنلاین برای کشتن خواننده ایرانی موهن
در پی انتشار این آهنگ توهین آمیز، حضرت آیت الله شیخ «لطف الله صافی گلپایگانی» و آیه الله شیخ «ناصر مکارم شیرازی» از مراجع عظام تقلید شیعه، با صدور فتاوایی حکم جسارت کنندگان به امام هادی (ع) را اعلام کردند.
بر همین اساس حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در پاسخ به استفتائی در مورد توهین به ائمه و به ویژه امام هادی علیه السلام، فرمود: چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشد مرتدند. والله العالم
در همین حال پایگاه خبری شیعه آنلاین نیز برای کشتن «شاهین نجفی» مبلغ 100 هزار دلار جایزه تعیین کرده است.
از حضرت آیه الله مکارم شیرازی نیز دو استفتاء متفاوت منتشر شد که در یکی از آنها ایشان فرمود: هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم (علیهم السلام) و توهین آشکار به آنها اگر توسط فرد مسلمانی صورت گیرد موجب ارتداد است و اگر توسط غیر مسلمانی باشد داخل در عنوان سابّ النبی(صلی الله علیه وآله) است.

تصویر استفتاء دیگری از حضرت آیه الله مکارم شیرازی

اعطای پناهندگی رژیم صهیونیستی به 'شاهین نجفی'خواننده 'هتاک' به زودی به سرزمین‌ های اشغالی سفر می کند
رادیو اسرائیل روزهای گذشته از انتقال "شاهین نجفی " خواننده مرتد ایرانی به محلی نامعلوم در غرب آلمان خبر داد .
به گزارش خبرنگار سیاسی "محدوده"، رادیو اسرائیل ضمن حمایت گسترده از حرکت توهین آمیز خواننده رپ ایرانی نسبت به مقدسات شیعه ، صدور حکم ارتداد وی توسط مراجع تقلید را حرکتی افراطی خواند و از انتقال وی به محلی نا معلوم در غرب آلمان خبر داد .
 "منوشه امیر" که ظاهرا از حرکت ضد شیعی شاهین نجفی ، خواننده شیطان پرست مقیم آلمان بسیار خشنود شده بود ، آمادگی خود را برای پذیرایی گسترده از وی در "اورشلیم" اعلام کرد .
 بعد از اعلام حکم ارتداد شاهین نجفی توسط برخی از مراجع و ناراحتی شدید شیعیان از بی حرمتی وی به ائمه معصومین (ع) ، پلیس آلمان برای حفاظت از جان این خواننده رپ ، وی را به محلی نامعلوم در غرب آلمان منتقل ساخته که به نظر می رسد با توجه به حمایت های گسترده سران رژیم صهیونیستی از وی ، نجفی به اسرائیل منتقل شود .

اولین حمله به جان شاهین نجفی خواننده مرتد

خبر هایی از گوشه و کنار به گوش می رسد که  شاهین نجفی توسط فرد ناشناسی مورد حمله قرار گرفته است . البته این خبر  هنوز به تائید هیچ خبرگزاری مستقل رسمی نرسیده است.

برای سر این خواننده مبلغ ۱۰۰ هزار دلار جایزه تعیین شده است.

روزهای گذشته شاهد این بودیم که شاهین نجفی با بی بی سی مصاحبه ای داشت که در آن اشاره ای به مکان شاهین نجفی نشده بود و دلیل این امر را حفاظت از این خواننده عنوان کرده بود. (فیلم آن در پایین برای دانلود آمده است)

خبر های رسیده حاکی است شاهین نجفی از آلمان که در آن سکونت داشته است به شهری در سوئد به نام گوتنبورگ فرار کرده است ، که در این شهر مورد حمله با چاقو قرار گرفته است البته در این حادثه شاهین نجفی صدمه نمی بیند و فقط از ناحیه شانه راستش به صورت سطحی جراحت بر میدارد

در ضمن ضارب نیز موفق به فرار شده است و پلیس سوئد در جستجو این فرد می باشد.

شاهین نجفی بعد از این حادثه به مکان نامعلومی  منتقل شده است.

از این به بعد شاهین نجفی باید همانند سلمان رشدی قید خوردن یه فنجان قهوه به تنهایی در کافه های شهر را بزند و هر لحظه آماده مرگ باشد.


اعلام آمادگی عبدالرضا هلالی، از مداحان کشور برای اقدام علیه شاهین نجفی
در چند روز گذشته بیانیه ای از سوی هیئت الرضا منسوب به عبدالرضا هلالی در برخی خبرگزاری ها و سایت ها قرار گرفت مبنی بر محکومیت توهین به مقدسات و ذوات معصومین. پس از این بیانیه سوالاتی از او شد که در ادامه می آید:
جناب آقای هلالی غیر از انتشار بیانیه کار دیگری هم صورت داده اید؟
بله، غیر از انتشار بیانیه تیمی از دوستان مسئول پیگیری فتاوای مراجع عظام تقلید در این موضوع شدند که از طرق مختلف و با ارائه ادله و مستندات نظر مراجع محترم لحاظ بشود چون همه دوستان اهل بیت علی الخصوص هیئتی ها در این موارد جلوتر از مراجع حرکت نمی کنند و علی رغم تعصب به حق و انقلابی در مسیر فتاوای عزیزان حرکت می کنند. در بخش اینترنتی هم اقداماتی صورت گرفته اعم از گزارش سایت های منتشر کننده جهت فیلترینگ، تغییر رنگ قالب های وبلاگ و سایت های مذهبی -طراحی پوستر- تشکیل کمپین در فضاهای مجازی جهت محکومیت و ارائه ادله و پاسخ های روشن در خصوص مذموم بودن توهین به مقدسات و انتشار فضائل امام هادی از قبیل احادیث و سخنان امام همام و تبیین زیارت جامعه کبیره و پرداختن به معانی و مفاهیم این زیارت عظیم که در حقیقت منشور امام شناسی و دشمن شناسی است که وهابیت با آگاهی از این تاثیر اقدام به توهین به امام هادی نموده که این زیارت منصوب به حضرته..
سوال: در بخشی از بیانیه تان آمده که منتظر کسب تکلیف از مراجع هستید و در صورت اعلام نظر مراجع اقدامی در خور و شایسته انجام خواهید داد. اگر ممکن هست بیشتر توضیح بدهید.
در این خصوص بحمدلله پس از کسب اولین فتوا که از سوی حضرت آیت ا.. صافی انجام شد و با کسب اجازه از بزرگترها علی الخصوص حاج آقا منصور ارضی اقدام به انجام حکم در مورد این اشخاص خواهیم نمود... چه خواننده این متن و چه طراح... جالبه بدونید دوستان اهل بیت که از کشورهای اروپایی بیننده مراسمات هیئت از طریق سایت هستن به طور خودجوش و پس از دیدن بیانیه با هیات تماس گرفته و اعلام کردند که حاضر به اعلام محل فعالیت و سکونت این فرد هستند. ضمنا جایزه صد هزار دلاری هم که در نظر گرفته شده به قوت خود باقیست و این اطمینان را خواهیم داد که در این موضوع با احدی تعارف نداریم.

یادآوری می کنم که بیداری امت اسلام در این برهه بسیار مهمه و در حقیقت دستگاه تبلیغی استکبار در پی مظلوم نمایی هستند و در فاصله همین چند روز با برپایی مصاحبه هایی خواهان توجیه این کارند. عجیب تر اینکه در این مصاحبه ها فرد خاطی با جسارت تمام ادعا نموده که آگاهانه خواستار تابو شکنی بوده غافل از اینکه مقدسات شیعیان تابو نیست و نوریست که هرگز خاموش نخواهد شد.

سوال: در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید.
از نظر من در حال حاضر پرداختن به سخنان ائمه معصوم و ترویج فرهنگ و سخنان ایشان علی الخصوص امام علی النقی(ع) آنهم در فضای سایبری از اهم وظایفه. همچنین با توجه به مناسبت های پیش رو چون میلاد امیرالمومنین بعنوان اولین ولی و امام شیعیان؛ شهادت خانم حضرت زینب(س) که بار سنگین ولایت را در مقطع کوتاه اما حساس عاشورا برعهده داشتند و رحلت جانگداز امام راحل و آغاز ولایت و رهبری حضرت آیت الله خامنه ای می بایست تلاش مضاعفی صورت بگیره تا بیش از پیش به تکریم جایگاه ولایت بپردازیم و نقش والای ولایت رو تبیین نماییم.


تعیین پاداش مردمی برای اجرای حکم ارتداد شاهین نجفی

جمعی از اقشار مختلف مردمی ضمن حمایت از صدور حکم ارتداد برای توهین کننده به امام هادی(ع) پاداشی را به منظور اجرای این حکم در نظر گرفتند.


به گزارش«محدوده»،به دنبال جسارت شاهین نجفی،( خواننده رپ) به امام هادی (ع) که موجب صدور حکم ارتداد برای وی گردید،جمعی از اقشار مختلف مردم ضمن حمایت از صدور این حکم بر اجرای هر چه سریعتر آن تاکید کردند.

HEARTS & MINDS OF HACKERS


این افراد ضمن تماس های مختلف اهانت به مکتب شیعه را نشانه اسلام ستیزی غرب عنوان کرده و تصریح کردند با اقدام عاجل در این زمینه باید پاسخ محکمی به این رویه خطرناک داده شود.


همچنین یکی از این افراد منزل مسکونی خود را که بالغ بر 200 میلیون هزینه دارد،پاداش اجرای این حکم در نظر گرفته است.
http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%2810%29.jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%284%29.jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%285%29.jpg

http://up.vatandownload.com/images/5vppsl9ndkyuho5lagrr.jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%2811%29.jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%287%29.jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%283%29.jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%282%29.jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%281%29.jpg

http://up.vatandownload.com/images/z1ncoukau066pdjh2.jpg

http://www.iusnews.ir/userfiles/images/it/1391/shahin-najafi%20%289%29.jpg

عکس::: شاهین نجفی مقابل قبر هرم شکل صادق هدایت


دانلود موزیک ها: (برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک کنید)


دانلود موسيقي با نام \"هيچي نمي دوني\" با صداي مهران باقري در جواب شاهين نجفي (602)
توضیح:

در موسیقی رپ بارها نام مازح را خواهید شنید. شاید بپرسید مازح کیست؟

مصطفی مازح جوان انقلابی عضو حزب‏ اللَّه‏ لبنان، پس از صدور فرمان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر اعدام سلمان‏ رشدی، نویسنده کتاب موهن آیات شیطانی، خود را به محل اقامت این نویسنده مرتد در لندن رساند و در حالی که با خود مقادیر زیادی مواد منفجره حمل می‏کرد در ساختمان وی جای گرفت. هر چند در این انفجار به سلمان رشدی آسیبی نرسید و مصطفی به شهادت رسید، ولی پیام رسای امام خمینی(ره) در گوش جهانیان به صدا درآمد که پیروان حضرتش، سلمان رشدی را رها نخواهند کرد.


دانلود فیلم ها (برای دانلود بر روی لینک های زیر کلیک کنید)

BBC PERSIAN & SHAHIN NAJAFI

شاهین نجفی در بی بی سی: این توهین باید اتفاق می افتاد!! *فیلم
من و تو: شاهین نجفی مرتد نیست، خبرگزاری فارس او را مرتد کرد! * فیلمو در پایان

بسم رب النور

بسم رب العشق

بسم رب الهادی المهدی

آن که شعر و هرچه موسیقی ست

نذر درگاهش

آن که پاکان هنر در پای او سجاده افکندند

بسم رب العشق

آن که حافظ ها و سعدی ها

عشق او و آل او را بر زبان دارند

بسم رب الهادی المهدی

صاحب عصری که عالم وامدار اوست

گرچه دجالان بدآهنگ

گرچه شیطان های بد ترکیب

داردار و واق واق خویش را آواز می گویند

این نه موسیقی ست

این نه شعر و نه ترانه

این همه فحش است

این فضیحت نامه ی صهیون و آمریکاست

بچه های نطفه هایی از لجن روییده در مرداب

کارگردان

استخوانی پرت خواهد کرد

پیش دم جنبانی چلپاسه ای بدبو

آن دو حرف اول در انزلی افتاده

آن خنزیز

آن دَل هرجایی یابو

 

مزد وق وق کردن سگهای بی اصل و نسب این است

مزد سگدوخوانی این از شغالان بدصداتر

مزد این چندین دهان بی چاک

استخوانی

مزد این مزدورهای مست عیاشش

فکر چندین جایزه از دست خام چند خاخام اند

جایزه در راستای  فکرهایی از جنابت تا جنایت پُر

 جایزه در راستای گنده گویی ها و چیزی از همین هایی که می دانید و می دانند

پولهای هرزه سهم حنجر بدبوی فحاشش

 

مرتدند اینان نه یک تن شان

مرتد اول همین بالاترین با بچه های تخس بی مادر

با همان اصحاب یک پاشان به اسرائیل

با همان  مسئول کلاشش

مرتد دوم

کارگردان چنین آهنگ بد آهنگ

مرتد سوم همین خفاش عیاشش ...

مانده آن سو مادری چشم انتظار راه

انزلی شرمنده ی  شاهین...

                           نه ،  خفاشش!


- علیرضا قزوه


http://s3.picofile.com/file/7376947632/nn.jpg


 بچه شیعه های با غیرت جواب تو را می دهندhttp://www.islamupload.ir/user_uploads/iuaynmimd860/imamnaghiwordpresscom.jpg

http://up98.org/upload/server1/02/j/zrd2o1mpl67b5xepf7cc.jpg

الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 09:02 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 21
بازدید دیروز : 82
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 824

PARAM NAME=