">

هکران قلب ها ومغزها
کابالا و پایان تاریخش ستون های کابالا ستونهای کابالا فراماسونری ماسونی 2012 فیلم بازی Game over Magic Music Video Movie
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


مطالبی خطاب به بروبچ "ANTIFBI "Anti Freemasonary. Bilderberg. Illuminati:

به اطلاع می رسانیم باتوجه به آغاز سال 2012 میلادی، اکنون صدای خرد شدن ستون های کابالا به وضوح شنیده می شود، وب هکران قلبها و مغزها در نطفه خفه شدن طرح های ماسونی و پایان تاریخ کابالا را رسما و با قاطعیت اعلام می دارد، این موضوع رجزخوانی یا زیاده گویی نیست بلکه حکایت از حقایقی دارد که امروز در سطح جهانی در حال رخ دادن است.

در سال 1391 قصد داریم تا همین موضوع را با مطالب متنوع و مختلف و استدلال و با کمک دوستان(پیش از آن با کمک خدا) به اثبات برسانیم.
بگذریم، بروبچ می تونند با ارسال مقالات مختلف، ویدئوها، موزیک ویدئوها و معرفی خوانندگان، موضوعات مرتبط با جادوگری و جادوگران و لینک فیلم ها و سریال ها(فقط لینک مستقیم یا با معرفی فیلم به ما)، بازیهای مرتبط یا تحلیل آنها، ارسال و اطلاع رسانی درباره موضوعات مختلف ازطریق قسمت نظرات یا ارسال ایمیل به ما، ترجمه مقالات، ارسال تصاویر گرافیکی پیرامون نابودی فراماسونری و کابالا و موضوعات مرتبط و... به ایمیل ANTI-FBI@LIVE.COM در این جنگ فرسایشی ما را یاری نمایند.

نتایج نظرسنجی وب درسال 1390 همچنان که ما هم به همین نتیجه رسیدیم نشان میدهد که کابالا بیشتر از طریق فیلمها، موزیک ها، موزیک ویدئوها، شبکه های ماهواره ای و گروههای اپوزوسیون در حال ترویج است لذا پرداختن به این موضوعات امری ضروری و لازم است اما کافی نیست چون باید همراه با دادن ایده در مواجهه با موضوع باشد که در این زمینه هم فعالیت خواهیم نمود. بازم از همه دوستان مخصوصا دوستانمان در واحد ترجمه و واحد عملیات روانی وب هکران قلب ها و مغزها تشکر می کنم، شما نیز می توانید به ما بپیوندید.
همچنان از انتقادات سازنده، نظرات و پیشنهادات شما استقبال و تشکر می کنیم.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 02:57 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 1
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 64

PARAM NAME=