X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
خواننده و مانکن مشهور دینش را تغییر داد و به کابالا گرائید!! ( عکس ) در ادامه گرویدن ستارگان سینما خوانندگان و ورزشکاران و... نائومی ‌کمبل خواننده و مدل مشهور انگلیسی - کنیایی (بزرگترین لژ فراماسونری جهان در انگلستان واقع است) می
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

در ادامه گرویدن ستارگان سینما خوانندگان و ورزشکاران و... "نائومی ‌کمبل" خواننده و مدل مشهور انگلیسی - کنیایی (بزرگترین لژ فراماسونری جهان در انگلستان واقع است) می گوید برای حل مشکلات خود به آئین قبالایی یهود گرائیده است!


به نوشته پایگاه اینترنتی آژانس خبری یهود (JTA) ، این خواننده و مدل در گفتگویی با مجله "مصاحبه" گفت: "من از سال 2000 هراز چندگاهی از آموزه‌های کابالا استفاده می‌کردم، اما اخیرا بطور جدی به آن پرداخته‌ام."
کابالا بشدت تحت تأثیر مناسک مزجرکننده ی جنسی همچون مراسم "قداس سیاه" و نیز سحر وجادوست.
کمبِل همچنین می‌افزاید: "من تمرین می‌کنم. با اینکه مطمئن نیستم که آنها را درست تلفظ می‌کنم یا نه اما همچنان ادامه می‌دهم."

آئین کابالا که زیربنای عقیدتی فراماسونها و اعضای کلوپ بیلدربرگ و نیز ایلومیناتی را شکل می دهد؛ مکتب عرفانی یهود قلمداد می‌شود که امروزه شیطان پرستان، اکثرعلایم و نمادهای خود را از این آئین کفرآمیز اقتباس می‌کنند و یهودی ها برای گسترش و ترویج این آئین که جهان را بسمت بی دینی و جادوگری سوق می دهد، از جذب مشاهیر و ستارگان هنری جهان همچون بازیگران سینما و خوانندگان و ورزشکاران به این آئین استفاده می‌کنند.


وب "هکران قلبها ومغزها"
قصد دارد بزودی پرده های گسترده ی دیگری از گرویدن افراد واشخاص مطرح سینما و خوانندگان در سطح جهان به آئین کابالا  و علائمش را پی گیری و مورد واکاوی قراردهد پس با ما همراه باشید.
با عضویت در وب "آنتی إف. بی. آی" ابه زودی ز به روز شدن و برخی مطالب رمز داری که در وب گذارده نخواهد شد، بهره مند شوید.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 09:45 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 68
بازدید دیروز : 82
افراد آنلاین : 3
بازدید ماه : 871

PARAM NAME=