X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
آمریکن آیدل (American Idol) آدام میشل لمبرت (Adam Mitchel Lambert) فراماسونری کابالا کنترل ذهن ترانه موزیک خواننده کابالا فاکس شبکه فاکس Ra یهودی همجنس باز Awards استیون تایلر الکل کنسرت سوپراستار
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

مخصوص کاربران عضو

آمریکن آیدل (American Idol) برنامه ای تلویزیونیست که توسط شبکه ی فاکس از سال 2002 تا کنون در 9 فصل پخش شده است. در هر فصل تعدادی داور انتخاب شده و به شهرهای مختلف میروند تا استعدادهای خوانندگی را از میان مردم و گرفتن تست از آنها انتخاب کنند. سپس در مسابقه ای بین نفرات برگزیده بهترین را انتخاب می کنند. همانطور که از اسم این برنامه مشخص است سازندگان آن درصدد شناساندن یک بت جدید خوانندگی (سوپر استار) به مردم آمریکا و در اصل جهان هستند. فرد برگزیده در هر فصل را مردم از طریق تلفن و sms انتخاب می کنند (در واقع هر هفته کسی که کمترین امتیاز را آورده حذف می شود تا در آخر یک نفر باقی بماند).
اما سوال اساسی این است که آیا واقعا مردم این بت را انتخاب می کنند؟!!

برای پی بردن به این موضوع نظر شما را به یکی از محبوب ترین و معروف ترین خواننده های کل دوره های این مسابقه جلب میکنم.

آدام میشل لمبرت (Adam Mitchel Lambert) نفر دوم فصل هشتم آمریکن آیدل. او اکنون در واقع خواننده, ترانه سرا و بازیگر است.به خالکوبی روی دست او توجه کنید! آیا چیزی متوجه شدید؟!
آدام لمبرت و نماد چشم Ra
براي مشاهده اين بخش لازم است كه ابتدا عضو وب شويد.

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 12:07 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 50
بازدید دیروز : 10
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 1322

PARAM NAME=