">

هکران قلب ها ومغزها
Monarch پروژه سیریوس Project Sirius و طرح کنترل ذهن Mind Control IIPRA مخصوص کاربران عضوMONARCH PROJECTBYANTI-FBIWeb TRANSLATE UNITWAIT…COMINGSOONآژانسپروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته جاسوسی آمریکا Iarpa که یکیاز قوی ترین بازوهای اجراکنن
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

مخصوص کاربران عضو

MONARCH PROJECT

BY

ANTI-FBI Web TRANSLATE UNIT

WAIT…

COMING SOON

آژانس پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته جاسوسی آمریکا Iarpa که یکی از قوی ترین بازوهای اجراکننده طرح کنترل ذهن موسوم به پروژه مونارش  است اخیرا تحت عنوان پروژه سیریوس ، برای کاهش خطاهای تحلیل و حل مشکلات اطلاعاتی خود، اقدام به ساخت بازی رایانه ای با اهداف واقعی می کند.

آژانس پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته جاسوسی آمریکا (Iarpa) با این عنوان که "بدون بازی های رایانه ای ما نابودیم " اعلام کرد: «بازی‌های جدّی ــ که برای اهداف آموزشی، درمانی و یا دیگر اهداف واقعی (بخوانید کنترل فکر) ساخته شده‌اند ــ می‌توانند برای بیان و کاهش سوگیری‌های شناختی، سازوکاری مناسب ارائه دهند

این آژانس که بخشی از جامعه اطلاعاتی آمریکا می‌باشد، در راستای برنامه سیریوس (Project Sirius)و کلید زدن همایشی ویژه در ماه مارس 2011 و در شهر واشنگتن به دعوت از دانشمندان علوم اجتماعی، رایانه‌ای، متخصصان آمار، و کارشناسان بازی‌های ویدیوئی و دنیای مجازی و نیز دانشگاهیان و شرکت‌های کشورهای مختلف پرداخته است.

سیریوس یکی از چند برنامه این آژانس برای غلبه بر سوگیری‌ها و رسیدن به نتیجه‌گیری‌های دقیق‌تر است. این آژانس در دسامبر 2009 کار بر روی یک سامانه رایانه‌ای که بتواند تصمیم‌گیری انسانی را تکرار کند و سپس از انسان پیشی بگیرد، را آغاز کرد. چند ماه بعد، این آژانس پروژه‌ای را شروع کرد که الگوریتم آن می‌توانست عینی‌ترین تحلیل‌گران را انتخاب کند.
این آژانس اظهار می‌دارد: «هنگامی که برای حل یک مشکلِ اطلاعاتی به سوگیری‌های تحلیل‌گران روی آورده می‌شود، ممکن است تحلیل‌گران دست به استنباط‌هایی بزنند که به لحاظ منطقی نادرست یا برخلاف شواهد باشد. سوگیری‌های شناختی در تحلیل، سطح عدم اطمینان را افزایش می‌دهد، منجر به خطاهای نظام‌مند می‌شود، برداشت‌ها را فیلتر می‌کند، تصورات را شکل می‌بخشد، و راه‌های جایگزین را تحمیل می‌کند

این آژانس امیدوار است با این پروژه، بازی‌کنندگان بازی‌های ویدیوئی بتوانند انواع مختلف پیش ‌داوری را بررسی کرده و در نهایت کنار بگذارند. هدف این برنامه این است تا با تهیه بازی‌های جدّی بتواند به کاربران آموزش دهد و سپس مهارت آنها در تشخیص و کاهش سوگیری‌های شناختی که معمولا بر تمامی انواع تحلیل‌های اطلاعاتی تاثیر می‌گذارد را اندازه گیری کند.

سوگیری‌های شناختی مورد نظری که در این پروژه قرار است بررسی شود عبارتند از: 1- سوگیری تائیدی، 2- خطاهای اسنادی پایه، 3- نقاط کور سوگیری، 4- سوگیری مبتنی بر اطلاعات قبلی و 6- سوگیری فرافکنی.

 

وب "هکران قلبها و مغزها" با تشکیل واحد ترجمه ی وب، قصد دارد تا به واکاوی پروژه موسوم به مونارش Project Monarch که در راستای طرح کنترل ذهن Mind Control از دهه 50 میلادی آغاز شده و حتی  تا زمان حال نیز توسط سازمان های جاسوسی جهان ادامه دارد و پیگیری می شود، بپردازد. پروژه مونارش، همان پروژه ای است که اجرای آن، منجر به تشکیل سازمان جاسوسی ایالات متحده آمریکا CIA گردید

MONARCH PROJECT

BY

ANTI-FBI Web TRANSLATE UNIT

WAIT…

COMING SOON


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 09:33 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 0

PARAM NAME=