X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيدهکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
حوادث سال 2015 سال 2015 2012 2015 عربستان سعودی عربستان و ایران عربستان آل سعود بحرین جنگ عربستان به نیابت از آمریکا و اسرائیل ایران پیروز Homefront Tom Clancy End War Oil WarIran Strikes Tell Me How This Ends The Third World Wa
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


رازها و توطئه های سال 2015


چند وقتی است که در اکثر بازی های رایانه ای با محوریت سوژه های سیاسی، به سال 2015 اشاره ای ویژه می شود و این سال را آبستن حوادث مهمی خصوصا برای ایران معرفی می نمایند. 

در اکثر این بازی ها، ایران در سال 2015 با عربستان سعودی وارد جنگی تمام عیار می شود و این جنگ در میدان نیابتی عراق روی می دهد. با توجه به این که اکثر بیش بینی های درون بازی های رایانه ای بر اساس برنامه ریزی های سازمان سیا درمورد آینده جهان شکل می گیرند (دخالت ها و خرابکاری های آن ها برای رسیدن به اهداف شوم خود)، بعید نیست که غرب در این سال در صدد ایجاد تنش میان ایران و عربستان سعودی باشد.

طرح تهمت های بی اساس عربستان سعودی به ایران درمورد دستگیری جاسوسان ایرانی!!، اتهام اقدام به ترور سفیر عربستان توسط ایران!!، اتهام دخالت ایران در امور بحرین و عربستان!! و... همه و همه می توانند هشداری به مسئولان ایرانی باشند که سناریوی از پیش تعیین شده ای درمورد ایران و عربستان سعودی وجود دارد و باید با هوشیاری تمام آن ها را رصد نموده و آماده باشند. البته دشمنان ما باید بدانند که تاوان چنین رفتارهای نسنجیده ای برای آن ها غیر قابل جبران خواهد بود. 

شما می توانید این پیش بینی ها را در بازی های Homefront، Tom Clancy End War،Oil War:Iran Strikes، Tell Me How This Ends، The Third World Wa مشاهده نمایید.


نویسنده: محمود بلالی
وب کالبد شکافی بازی های رایانه ای

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 10:29 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 18
بازدید دیروز : 30
افراد آنلاین : 2
بازدید ماه : 1003

PARAM NAME=