X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
11.11.11 Darren Lynn Bousman Saw III و Saw IV هالیوود کابالا جادوگری فراماسونری آخرالزمان ظهور منجی مناسک الحادی دجال شیطان جنیان اهرام ثلاثه ی مصر
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

مخصوص کاربران عضو


11.11.11 عنوان فیلمی ماسونی-کابالائی است که قرار است در تاریخ 11/11/2011 در ژانر ترسناک و به کارگردانی Darren Lynn Bousman (که فیلم هایی چون Saw III و Saw IV را در کارنامه خود دارد) عرضه شود.

داستان این فیلم نیز برروی تاریخ 11-11-11 تمرکز دارد و اینکه در ساعت 11:11، نوعی دروازۀ آسمانی باز خواهد شد و موجوداتی برای 49 دقیقه پا به این جهان خواهند گذاشت. همچنین در آخرین اطلاعات افشا شده از این فیلم نقش اول آن یک نویسنده ی معروف آمریکایی به نام Joseph Crone است که بعد از مرگ همسر و فرزندش به مکانی در بارسلونای اسپانیا مسافرت میکند، ولی بعد از مدتی اتفاقات عجیبی برایش میافتد و عدد 11 مرتبا در این اتفاقات تکرار میشود. او متوجه میشود که این عدد معنای عجیب و مخوفی در خود دارد و تاریخ 11-11-11 فقط یک تاریخ معمولی نیست، بلکه یک اعلام خطر برای تمامی انسانهاست.

11.11.11 کابالا Qabbalah , kabbalah, kabala
با وجود اینها کارگردان آن میگوید که دلیل او از استفاده از این عدد، روشی جدید برای ترساندن بینندگان است ولی معلوم است که آنها علاوه بر هدف ترساندن مردم از عدد 11 و از این تاریخ، هدف های دیگری نیز در سر دارند، آنها میخواهند که مردم بیشتر با این عدد آشنا شوند و معنای واقعی و مقدس بودن آن را باور کنند.

جالب اینجاست که اساس ساخت فیلم نیز برپایه خرافه بوده است، مثلا سازنده ی آن Wayan Rice میگوید که وقتی فهمید این تاریخ با روز جمعه همزمان است تصمیم به ساخت آن گرفت و کارگردان آن Lynn Bousman موقعی که متوجه شد عدد 11 در تاریخ تولد وی (11 ژانویه 1979) نیز وجود دارد، قرارداد را امضا کرد.
هم اکنون در سایت اصلی این فیلم بخشی وجود دارد که افراد میتوانند خاطراتی که با عدد 11 یا همان زمان 11:11 داشته اند، به اشتراک بگذارند.
سایت اصلی فیلم

به طور قطع فراماسون ها برای سال 2011 برنامه های خاصی دارند خصوصا اینکه از قرن بیستم 11 سال می گذرد و عدد 11 عدد شیطان است.


دلیل اهمیت عدد 11 برای سیستم دجال
عدد 11 در علم اعداد دارای معانی مختلفی چون: اهداف بزرگ، ابتکار، تناسب، تعادل، بصیرت و غیره میباشد.

1- این عدد از قرار گرفتن دو عدد یکسان (عدد 1) در کنار هم تشکیل میشود و به همین دلیل خصوصیات آن را نیز دو برابر میکند.
و از طرفی میدانیم عدد یک به معنای شروع و آغاز است و عدد 11 میتواند معنایی بالاتر از آن را در خود داشته باشد، که به شکلی میتوان آن را به آغاز دوره ی جدیدی از زندگی هنگام حکومت دجال یا نظم نوین جهانی نسبت داد؟! (البته در اینجا عدد 22 بیشتر به معانی ذکر شده، ارتباط دارد.) [1]

2- همانطور که گفته شد عدد 11 دارای معنای تعادل و توازن است که این نمایانگر مساوات بین دو جنس نر و ماده است. به همین دلیل میتوان گفت این عدد هم قدرت جنس نر (خورشید) و هم قدرت جنس ماده (ماه) را را در خود دارد که بین این دو تعادل و توازن برقرار است و با این ویژگی بسیار به بز Baphomet که موجودی دو جنسه است، شبیه خواهد شد. [2]

3- یکی دیگر از خصوصیات عدد 11 که از بارزترین آنهاست، نمایانگر دو ستون معروف معبد سلیمان (Boaz و Jachin) میباشد که از آنها به عنوان دروازه ای برای ورود اجنه استفاده میشده است.

[تصویر: Gateway.jpg]
عدد 11 نمایانگر دو سطون بواز و جاشین

4- و اما در مورد رمزنمایی 9/11 که جناب The Arrival هم ذکر کردند، عدد 11 یک رقم بالاتر از عدد 10 (که عددی کامل و نمایانگر خداست) قرار دارد و این به معنی نادیده گرفتن خدا و بالاتر شمردن شیطان بجای اوست.

5- مورد دیگری که باید به آن اشاره کرد مربوط به ویژگی بصیرت این عدد میشود. معمولا افرادی که عدد تقدیر آنها 11 است در علم عدد شناسی آنها را به عنوان افراد روشنفکر و با دیدی عمیق میشناسند و میدانیم که کلمه روشنفکر به همان کلمه ی Illuminati که در واقع روشنفکران سیستم دجال هستند، برمیگردد. [3]

پدیده 11:11 (11:11 Phenomenon)
این پدیده به معنای مشاهده ی مکرر اعداد 11، 12، 11:11، 12:11 و مانند اینها میباشد به طوری که دیگر از حالت تصادف خارج شده و تمامی جوانب زندگی فرد را در بر میگیرد و گفته میشود تعداد زیادی از افراد به این حالت دچار هستند.
عده ای اعتقاد دارند که این یک نشان خوشایند برای آن فرد است و در این حالت آرزوهای او برآورده میشود یا اینکه او در مسیر درست قرار دارد و بعضی میگویند در این حالت DNA فرد فعال شده و زمان تغییر مسیر زندگی برای هدفی والاتر فرا رسیده است. منابعی نیز ذکر کرده اند که این پدیده بر وجود موجوداتی روحانی که از این طریق موجودیت خود را اعلام میکنند، دلالت دارد.

اما مسئله ی اصلی در مورد این پدیده به بحث انتقال انرژی مربوط میشود.
همانطور که بیشتر عزیزان در مستند ظهور متوجه شدند، هرم ها نقش بسیار کلیدی در انتقال انرژی (مخصوصا انرژی منفی) دارند و در اکثر نقاط گردابی زمین که انرژی زیادی در آنها نهفته است، ساختمان هایی هرمی مانند یا کروی شکل ساخته شده است. اما میتوان گفت که اعداد نیز از این قاعده مستثنی نیستند و میتوانند به نوع و قدرت انرژی تاثیر زیادی داشته باشند.
حالا کمی بهتر میفهمیم که دلیل استفاده ی مکرر سیستم دجال از عدد 11 و مضارب آن مانند 22، 33، 99، و غیره در وقایع مهم تاریخ مانند حادثه ی 11 سپتامبر که از تعداد مسافران گرفته تا شماره ی هواپیماها همگی به عدد یازده مربوط میشدند، به چه دلیل است و برای درست انجام شدن مناسک شوم آنها، اعداد، زمان و تاریخ نقش به سزایی ایفا میکنند.

مناسک های انجام شده مختص به پدیده 11:11 (11:11 Rituals)
خب برای اینکه این موضوع بهتر روشن شود، به یک مناسک بزرگ که مختص به پدیده 11:11 انجام شده است، اشاره میکنم:
در تاریخ 11 ژانویه 1992 گروه های مختلفی از مردم با قومیت ها و مذاهب مختلف برای انجام یک مناسک عظیم که به فعالسازی دروازه ی ورودی 11:11 می انجامید، دور هم جمع شدند.
آنها برای موفقیت در اینکار به طور کاملا زمانبندی شده و در نقاط مختلف جهان که دو بخش اصلی آن را اهرام ثلاثه ی گیزا در مصر و منطقه ی Queenstown در نیوزلند تشکیل داده بود، شروع به انجام حرکات و رقص هایی باستانی کردند که در حدود 38 ساعت به طول انجامید. نتیجه اینکار در هم آمیختن دو نقطه ی گردابی با انرژی زیاد و باز شدن اولین دروازه ی 11:11 بود.
اما چیزی که من اینجا متوجه شدم این بود که اعمال آنها کاملا براساس مکتب الحادی کابالا انجام گرفته و در طی آن خدایان باستانی مصری مانند ایسیس، اوسیریس و هوروس پرستش شدند.

[تصویر: RitualWheels.jpg]
تصویری از مناسک الحادی این گروه در اهرام ثلاثه ی مصر

این افراد بعد از اجرای این مناسک شروع به باز کردن دروازه های دیگر 11:11 در سرتاسر نقاط انرژی زمین کردند و عقیده دارند که تا کنون از 11 دروازه، موفق به باز کرن 9 یا 10 تای آن شدند، و انگار قرار است در تاریخ 11 نوامبر 2011 و در ساعت 11:11 آخرین دروازه برای مدتی محدود باز شود و موجوداتی روحانی (دجال، شیطان، جنیان؟!) برای هدایت انسانها در وقایع سال 2012 وارد زمین شوند.
اما به امید خدا آنها هیچ وقت به هدف خود نخواهند رسید و همیشه سپاه حق پیروز میدان است.

موضع هالیوود در ارتباط با پدیده 11:11
در چند سال اخیر صنعت سینمایی هالیوود فیلم های متعددی را با موضوع آخرالزمان، شیطان و مانند اینها تولید کرده است، در این میان دو فیلم با نام های یکسان 11:11 (سال اکران 2004 و 2011) به طور مستقیم به پدیده ی 11:11 اشاره دارند.
در این دو فیلم بیشتر سعی شده به مباحث اعتقادی پرداخته شود و اینکه چگونه پدیده 11:11 در تمامی مراحل زندگی از مرگ عزیزترین کسان گرفته تا نظریه تناسخ، نقش کلیدی را ایفا میکند.
ولی حالا شاهد فیلم دیگری هستیم که براساس نظریه خرافی این پدیده، مستقیما به تاریخ 11 نوامبر 2011 اشاره میکند و اینکه در ساعت 11:11، یازدهمین دروازه ی بهشت باز خواهد شد و موجود یا موجوداتی برای 49 دقیقه ( 13=9+4 طبق سخن دوست عزیز EMPRATOR) پا به این جهان خواهند گذاشت.

خب با این تفاصیل میفهمیم که این فیلم (به طور مستقیم) به چه پدیده ای اشاره میکند ولی در مورد اینکه پشت پرده چه خبر است و چه نقشه ای برای جهان کشیده اند تنها خدا عالم است و انشاءالله مکرشان را به خودشان برمیگرداند.

شگفتی های عدد 11 در ارتباط با قرآن و پنج تن آل عبا
در این پست بیشتر سعی شد به دلیل اهمیت عدد 11 برای سیستم دجال و اینکه چرا بسیاری از وقایع بزرگ تاریخ به این عدد ربط پیدا میکنند، پرداخته شود، برای همین تنها قسمت منفی آن بررسی شد.

ولی باید گفت این عدد به نوعی به سرنوشت اهرام دچار شده است و از خصوصیات آن در اهداف شیطانی استفاده میشود، درحالی که جنبه ی مثبت آن بسیار بیشتر است و خداوند نیز در کتاب مقدس خود (قرآن) از عدد 11 به شکل بسیار هنرمندانه ای استفاده کره است.
به طوری که مجموع ابجدی بسیاری از حروف کلیدی قرآن بر عدد 11 قابل تقسیم میباشند.
كتابت كلمات بر اساس خط عثمان طه (رسم الاملاء ء) است.
به چند مثال زیر توجه کنید:
الله = هو اله واحد = 66
خدا = 605
قل هو الله احد = 220
لا اله الا الله = 165
حج = 11
سبحان الله = 187
لاتخف (طه) = 1111
ظهور = 1111
اياك نعبد واياك نستعين = 836
مشركون = 616
برای مشاهده لیست کامل کلمات اینجا را کلیک کنید.

[تصویر: Quran.jpg]
شگفتی های عدد یازده در رابطه با قرآن و پنج آل عبا

در مورد ارتباط عدد 11 با پنج تن آل عبا یک رابطه ی بسیار جالب بدست میاید به طوری که اگر مجموع جمع ابجدی حروف پنج تن آل عبا علیهم سلام را محاسبه کنیم عدد جالبی بدست می آید و آن 583 است.
محمد=92
علی= 110
فاطمه= 135
حسن= 118
حسین= 128

این عدد عجیب سه خاصیت شگفت انگیز دارد: یکی اینکه برابر ابجد کلمه احد عشر=583 است که میدانیم در زبان عربی به معنای 11 است.
ودیگری اینکه خود عدد 583 باز بر یازده قابل تقسیم است که از تقسیم آن عدد 53 بدست می آید.
خوب فکر میکنید کلمه ی 53 (که از تقسیم 583 بر 11 بدست آمد) نشانه چیست؟
بله ابجد این عدد همان ابجد کلمه ی مبارک احمد است.

به عبارت دیگر اگر مجموع ابجدی 5 تن آل عبا یعنی (محمد+علی+فاطمه+حسن+حسین = 583) را که همان احد عشر است به یازده تقسیم کنیم باز اسم حضرت محمد (احمد=53) بدست می آید.

در آخر باید بگم قصد من از ایجاد این تاپیک به هیچ وجه بررسی مسائل بیهوده و کشاندن مردم به جاده خاکی نبود و دیدیم در انتها باز به دلیل دیگری بر حقانیت اسلام و اعجاز قرآن رسیدیم.
همچنین بعضی از استدلال ها مخصوصا در قسمت های [1] [2] [3] تنها نظر شخصی بنده است و احتمال نادرست بودن آنها تا وقتی اثبات نشود وجود دارد، اگر دوستان موارد اشتباهی را در این پست مشاهده کردند لطفا به من خبر دهند تا آن را تصحیح کنم.

منابع:
Spiritual Meaning of Number Eleven (معنای معنوی عدد 11)
Seeing Number 11 and Symbolic Duality
عددشناسی - ویکیپدیا
Numerology - Wikipedia
http://www.theforbiddenknowledge.com
عدد شناسی
Solara and the 11:11
David Icke Forum
http://gonewsdaily.com
بخش مربوط به عدد 11 - YouTube
http://robabnaz5.persianblog.ir
طالع بيني نوين - خصوصيات عدد 11
11:11 numerology - Wikipedia
http://www.1111spiritguardians.com/
11/11/11 (a.k.a. 11-11-11); Friday, November 11, 2011: Introduction
http://ezinearticles.com
Amazon.com 11 : 11: Inside the Doorway
What is 11:11 Doorways of Destiny
The number 11 and september 11, 2001 the day of infamy
11:11 (2004): The Gate - IMDB
11:11: (2011) - IMDB
11 11 11 Trailer
Plot Details for Darren Lynn Bousman's 11-11-11
شگفتی وزیبایی های عدد یازده 11 در قرآن
پنج تن آل عبا و عدد 11 یازده

منبع: بیداری اندیشه - bidarshid.blogfa.com

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 08:07 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 991
بازدید دیروز : 22
افراد آنلاین : 3
بازدید ماه : 1117

PARAM NAME=