">

هکران قلب ها ومغزها
نمادهای فراماسونری در فضاهای شهری تهران تابلوهاي فراماسونري در ايستگاه‌هاي مترو و اتوبوس معاون اجتماعي شهرداري تهران درباره وجود برخي نمادهاي فراماسونري در فضاهاي شهري تهران گفت: حتماً نسبت به امحاي نمادهاي فراماسونري اقدام مي‌كنيم. سيد محمدهادي ا
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

معاون اجتماعي شهرداري تهران درباره وجود برخي نمادهاي فراماسونري در فضاهاي شهري تهران گفت: حتماً نسبت به امحاي نمادهاي فراماسونري اقدام مي‌كنيم.

سيد محمدهادي ايازي در خصوص تابلوهاي فراماسونري در ايستگاه‌هاي مترو و اتوبوس اظهارداشت: بسياري از نمادهايي كه استفاده مي‌شود شايد تداعي كننده يك نماد منحرف مثل جريان فراماسونري باشد اما به طور كلي اصلاً اين موضوع مد نظر نبوده است.


وي بر همين اساس به بسياري از ساختمان‌ها اشاره كرد كه اين سؤال را در ذهن ايجاد مي‌كنند كه آيا از اين نمادها نيز در آنها استفاده شده يا خير، گفت: قطعاً چنين موضوعي مطرح نبوده و اگر مواردي نيز وجود داشته و انعكاس پيدا كند حتماً نسبت به امحاء آن اقدام مي‌كنيم.

معاون فرهنگي اجتماعي شهردار تهران با بيان اينكه يك شوراي فرهنگي و هنري در رأس اين كار با حضور افراد فرهيخته و صاحب‌نظر در مسائل فرهنگي و هنري وجود دارد،‌ يادآورشد: اگر مواردي در اين زمينه وجود داشته باشد به آنجا ارجاع داده شده و آنها با بررسي‌هاي لازم نسبت به رفع آن اقدام مي‌كنند؛ همچنين قبل از نصب اين كميته اقدامات لازم را انجام مي‌دهد.
وي در عين حال به برخي از موارد شنيده شده در خصوص وجود تابلوهاي فراماسونري در برخي از اماكن همچون مترو اشاره كرد كه به مراجع مربوطه ارجاع و امحاء شده‌اند، گفت: همچنين در برخي موارد نيز نمادهاي فراماسونري وجود نداشته و برداشت‌هاي اشتباه صورت گرفته بود كه با توضيحات لازم برطرف شد؛ اما در برخي موارد نيز اقدامات لازم انجام شده است.

منبع: http://www.farsnews.net/newstext.php?nn=8911040114

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 11:05 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 0

PARAM NAME=