X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
بسم الله الرحمن الرحیمدرمورد بازی Undead Knights شبهاتی برای دوستان به وجود آمده که لازم است به آن ها پاسخ داده شود:عده ای از دوستان معتقدند که ادله موجود در ای
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

بسم الله الرحمن الرحیمدرمورد بازی Undead Knights شبهاتی برای دوستان به وجود آمده که لازم است به آن ها پاسخ داده شود:

عده ای از دوستان معتقدند که ادله موجود در این بازی نمی تواند چندان محکم و قابل قبول باشد، لذا به زعم آن ها شاید منظور از به کار بردن نام فاطمه در بازی همان فاطیمای مقدس بوده است. در پاسخ به این دوستان باید به نکات مهمی درمورد این بازی اشاره کنم:


اولین ایراد:

الف- ادله شما برای اثبات منظورتان کافی به نظر نمی‌رسد.

1- در این بازی صحبت از درخت مقدس می شود که خالق آن زنی به نام فاطمه مقدس است! چند مورد در طول تاریخ می توان یافت که درختی مقدس به فردی به نام فاطمه ارتباط داداه شود؟ چطور اگر چنین حرفی در یک فیلم سینمایی زده می شد حالا کمپین های اعتراض به این فیلم تشکیل شده بود و غوغایی به پا می شد، اما چون چنین حرفی در یک بازی رایانه ای زده شده، دلیل محکمی بر غرض دار بودن آن نیست و انشاالله که ما اشتباه فکر کرده ایم؟!! 

2- درون این بازی، درخت مقدسی وجود دارد که دارای 12 میوه است و میوه های آن در سراسر جهان پخش شده اند و میوه 12 ام آن به صورت کریستالی به گردن فاطمه آویزان شده و به قول او، آن را برای روز مبادا ذخیره کرده است. به نظر شما این اعداد چه مفهومی دارند؟ آیا اتفاقی هستند؟

3- چرا ملکه یک پادشاه در سرزمینش مقدس شمرده می شود و با او مانند یک قدیس برخورد می کنند؟ استفاده از لفظ مقدس در این بازی چه مفهومی دارد و برای تداعی کدام نکته به کار رفته است؟

4- و اما درمورد نام فاطیما؛ طبق شواهد تاریخی موجود، کودکانی که شبح زن را در شهری از کشور پرتغال دیده بودند اینطور اظهار داشتند که او مریم مقدس بوده که بر آن ها ظاهر شده است. خب، پس چرا او را با نام فاطیما خطاب می کنند؟ آیا نام دیگر حضرت مریم فاطیما بوده یا ماجرا چیز دیگری است؟ به این متن توجه کنید:

ارتباط این رویداد با مسلمانان اهل تشیع 

نام روستا یعنی فاطیما را برخی مسلمانان با نام فاطمه دختر محمد پیشوای مسلمانان مرتبط دانسته‌اند.

لباس محلی روستایی این کودکان که مانند لباس محلی بیشتر کشورهای اروپا پوششی هم بر روی سر دارد همانند چادرمسلمانان پنداشته می شود.

بومیان ساکن شهر فاطیما با اینحال بر این معتقدند که نام شهر از دختر یکی از امرای اندلسی است که در قرن دوازدهم میلادی پس از اسارت توسط مسیحیان، به مذهب کاتولیک گروید و در سال ۱۱۵۸ میلادی به ازدواج کنت أوریم درآورده شد. (منبع ویکی پدیای فارسی)- برخلاف تصور ما، می بینید که غربی ها و به خصوص مسیحیت نیز با این نام به خوبی آشنا هستند و به کار بردن آن در یک بازی برای آن ها چیز غریبی نیست.

5- مغز متفکر و کارگردان و فیلمنامه نویس این بازی فردی یهودی به نام David Patrick Seitz است که در آثار بزرگ و مهمی در مقام نویسنده و کارگردان حضور داشته است. علت وجود القائات یهودی در این بازی نشأت گرفته از تفکرات اوست. 

6- وجود موجوداتی به نام نفلیم که خاصه تفکرات کفرآمیز یهودی است، در این بازی چه توجیهی دارد؟ آیا این هم اتفاقی است؟

نفیلیم (به عبری: נפלים)‏ در لغت به معنی "کسانی که باعث می‌شوند دیگران فرو افتند" است. نفیلیم در کتاب مقدس به موجودات غول پیکری گفته می‌شود که از پیوند فرزندان خدا(الوهیم) با آدمیان به وجود آمدند، در پیدایش ۶ آیات ۱ تا ۴ چنین آمده است:

و واقع شد که چون آدمیان شروع کردندبه زیاد شدن بر روی زمین و دختران برای ایشان متولد گردیدند، پسران خدا دختران آدمیان را دیدند که نیکومنظرند، و از هر کدام که خواستند، زنان برای خویشتن می‌گرفتند. وخداوند گفت: «روح من در انسان دائم داوری نخواهد کرد، زیرا که او نیز بشر است. لیکن ایام وی صد و بیست سال خواهد بود.» و در آن ایام مردان تنومند (نفیلیم) در زمین بودند. و بعد از هنگامی که پسران خدا به دختران آدمیان درآمدند و آنهابرای ایشان اولاد زاییدند، ایشان جبارانی بودندکه در زمان سلف، مردان نامور شدند.

چنین گفته می‌شود که طوفان نوح همه آنها را جز دسته کمی از میان برد وپس از آن یوشع بن نون در جنگ با آنها، همه را از میان بر می‌دارد. در جنگ داود و جالوت، جالوت یکی از نفیلیم است. اندازه تخت خواب یکی از آنها در تثنیه ۳: ۱۱، نه ذراع در چهار ذراع(یعنی حدود ۱.۸x۴ متر) ذکر شده است. (ویکی پدیای فارسی)

7- با توجه به سابقه شرکت سازنده بازی Tecmo Koei، در ساخت بازی های ضد مذهبی، ساخت بازی ای در این باب چندان هم دور از ذهن نیست و نباید آن را اتفاقی دانست. (Fatal Frame، Fist of the North Star: Ken's Rage، Solomon's Club، Shin Megami Tensei: Persona ، و...)

دومین ایراد:

ب- این بازی با کیفیت پایین و با مخاطب بسیار محدود (در کنسول PSP) آیا به دنبال چنین اهدافی می باشد؟!

8- برخی از دوستان کنسول PSP را کنسولی کم مخاطب خطاب کرده و ساخت این بازی برای این کنسول را دلیلی بر بی اهمیت بودن آن می دانند. برای اطلاع این عزیزان به آمار زیر توجه کنید:

طبق آمار ارائه شده تا مارچ سال 2012، این کنسول 76000000 نسخه در جهان فروش داشته است. آیا به نظر شما این کنسول محدود و بی اهمیت است؟


به نظر من بهتر است به جای این که در مقابل این موضوع جبهه بی دلیل گرفت و حقایق موجود در آن را نشانه توهم نگارنده آن دانست، کمی با واقعیت موجود واقع بینانه برخورد نمود و در این حوزه هوشیارتر عمل کرد.


سومین ایراد:

پ- حتماً قبول دارید که مخاطب اصلی این بازی ما شیعیان نیستیم بلکه عموما دنیای مسیحیت و ... است. لذا با اطلاعات بسیار ناچیز آنها به خصوص نوجوانان آنها چطور می توان چنین برداشت‌هایی داشت؟


و این هم دلایلی که نام فاطیمای شهر پرتغال از نام فاطمه (در اسلام) الگوبرداری شده است و مسیحیان و به خصوص کودکان آن ها با این نام به خوبی آشنایی دارند:


متون تکه تکه زیر قسمت های کوتاهی از وب سایت های مختلف هستند که توضیح می دهند چگونه شهر فاطیما به این اسم نامگذاری شده و واقعه تاریخی که باعث این نامگذاری شده است را شرح می دهند:


برگرفته از وب سایت

فاطیمای پرتغال و تاریخ شگفت انگیزش

پیام حضرت مریم به سه کودک چوپان این بود که تبدیل اتحاد جماهیر شوری به آیین کاتولیک می تواند جلوی جنگ جهانی را با آثار مخربش بگیرد .

اسم فاطیما ریشه عربی دارد و دارای تاریخچه عجیبی است که مربوط به فاطمه است. مطابق روایات، فرمانروای بخش، شوالیه ای عضو فرقه ای از صلیبیون نظامی قرون وسطی  بود که با یک دختر مسلمان به اسم فاطمه ازدواج کرد. این دختر هم نام دختر پیامبر مسلمین حضرت فاطمه بود .

منبع:

http://www.lisbon-and-portugal.com

-----------------------------------------------

مسلمانان به طور ناگهانی پرتغال را اشغال کردند. روستای فاطیما به اسم اسلامی دخترمسلمان امیر عرب « فاطمه » نامگذاری شده که همسر فرمانروای اروم بود و در قصری نزدیک اروم زندگی می کرد. وی مدت کوتاهی بعد از ازدواج از دنیا رفت. نامی که موقع تولد بر وی گذاشتند فاطمه بود. فاطمه یک اسم معروف برای دختران مسلمان است که از اسم دختر پیامبراشان حضرت محمد اقتباس شده است. 

منبع:

http://www.ewtn.com

-----------------------------------------------------------

برگرفته از وب سایت مریم و مسلمین

مدرکی که این رویت ها را تصدیق می کند « ظهورات مریم مقدس در فاطیما » در یک واقعه تاریخی نهفته است. مسلمانان چندین قرن پرتغال را به اشغال خود در آورده بودند ولی بالاخره از پرتغال بیرون رانده شدند.

در همان زمان پادشاه مسلمانان دختر زیبایی به نام فاطمه داشت. یک پسر کاتولیک «فرمانروای اروم » عاشق فاطمه شد. فاطمه به خاطر عشق او نه تنها با بقیه مسلمانانی که پرتغال را ترک می کردند نرفت، بلکه به آیین کاتولیک گروید. شوهر جوان به قدری عاشق فاطمه بود که اسم شهری که در آن زندگی می کرد را فاطمه گذاشت و بدین وسیله مکانی که بانوی ما حضرت مریم در 1917 ظاهر شده ارتباطی تاریخی با حضرت فاطمه دختر پیامبر مسلمانان دارد.

منبع:

http://www.michaeljournal.org

-------------------------------------------

گونزالو هرمیگس یک جنگجوی جنگهای صلیبی بود که اصلیت اسپانیایی داشت. او دختر امیر اراسل دی سل را اسیر کرد. پدر این دختر از مردان قدرتمند بود و دختری به نام فاطمه داشت. او هم نام دختر پیامبر مسلمانان بود. فاطمه در عنفوان جوانی از دنیا رفت و گونزالو به سوگ او نشست. او تارک دنیا شد و به صومعه  آلکوباچا رفت. به زودی دیر کوچکتری در نزدیکی کوه به پا شد و گونزالو به آنجا رفت و جسد همسر دلبندش فاطمه را به آنجا برد و آن مکان فاطیما ( فاطمه ) نامیده شد و هنوز هم فاطیما نامیده می شود. 

منبع:

http://www.viagensnotempo.com


امیدوارم که دلایل مطرح شده توانسته باشند شبهات موجود را برطرف کنند.


کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر منبع و نام نویسنده ممنوع و حرام است .


نویسنده: محمود بلالی

vgpostmortem.blogfa.com


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 04:07 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 28
بازدید دیروز : 82
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 831

PARAM NAME=