X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
راز فیلم کالبد شکافی بیگانه UFO راز یوفو یوفو و کابالا آدم فضایی ALIANS بیگانگان فضا فراماسونری و فضایی ها
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند

تصویر شماره 7:

تصویر زیر یکی دیگر از نمونه های پر استناد از حضور یوفوها در تاریخ است . این تصویر در موزه ای در ناپولی ایتالیا نگهداری میشود ومربوط به بنیاد کلیسای سانتا ماریای رم است. عقیده ی یوفولوژیست ها بر این است که در این نقاشی به وضوح حضور ده ها بشقاب پرنده را میبینیم واین نقاشی خبر از حقیقتی میدهد که نقاش به چشم خود آنها را دیده و واقعیت را نقاشی کرده است . این که حقیقت نقاشی شده ، درست است ولی باید دید آیا حقیقت همان چیزی است که یوفولوژیستها بدان معتقد هستند یا خیر!

پایگاه حقیقت خاموش

البته در سایت های یوفولوژیکی و مستند های اینچنینی بازهم از همان شیوه دانیکنیسم استفاده میشود ، یعنی چه ؟! به عنوان مثال به تصویر زیر توجه کنید . شما را با سوالات متعدد درگیر میکنند ودر آخر هدف و مقصود خود را به شما تحمیل میکنند ، چه نادرست ، چه درست شما به راحتی میپذیرید وذهنتان درگیر خواهد شد.

اما حقیقت ماجرا چیست ؟! به اعتقاد اهالی رم و بر اساس افسانه ای قدیمی، در نیمه تابستان سال ۳۵۸ پس از میلاد مسیح (ع)، در محله ای از رم که امروز "سانتا ماریا ماجوره" نام دارد در ظهر یک روزماه آگوست داغ ، برف بارید و به همین علت به دستور مقامات مذهبی آن زمان، کلیسایی بزرگ در این محله با نام حضرت مریم مقدس بنا شد. به نظر شما چرا سایتها و کتاب های یوفولوژیست هچگاه تصویر نزدیکی از این نوع نقش ها را نشان نمیدند و یا تحلیل ها وداستهانها مربوط به آن را بیان نمیکنند؟! به نقاشی های دیگری که این داستان را نقل میکنند توجه کنید .

پایگاه حقیقت خاموش

این داستان در سایر نقاط ایتالیا نیز موردتوجه قرار گرفت ونقش هایی دیگر نیز که این داستان را نقل میکردند در سایر نقاط ایتالیا دیده شد یعنی اینکه داستان آن روز به صورت نقاشی در محل هایی دیگر از ایتالیا کشیده شد وحتی در برخی کلیساها به عنوان نماد نیز استفاده گردید .در زیر نمونه هایی دیگر را میبینید .

پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش

به وسیله ای که در دست پاپ برای اشاره به کندن زمین وجود دارد توجه کنید. همانطور که میبینید در همه ی این نقاشی ها منظور حضور ابرها و برف غیر عادی آن روز بوده است و در همگی شما آن کشیش و یا پاپ را مشاهده میکنید که در حال آغاز کردن کندن زمین برای احداث ساختمان کلیساست . اگر هنوز هم فکر میکنید آن موارد غیرعادی که یوفولوژیست ها بدان اشاره میکنند بشقاب پرنده هستند ، به تصویر بزرگنمایی شده ی زیر توجه کنید.

پایگاه حقیقت خاموش

برای مشاهده ی بهتر تصویر روی آن کلیک کنید .

آیا متوجه دانه های برف میان ابرها میشوید؟ آیا حال باور دارید که این نقاشی نیز به هیچ بشقاب پرنده ای اشاره ندارد وتنها هدف این نقاشی به تصویر کشیدن داستان احداث کلیسای سانتا ماریا است؟ شاید بخواهید بگویید اگر آنها ابر هستند چرا اینگونه جدا از هم و بزرگ و کوچک به تصویر کشیده شده اند؟ برای سوال نیز پاسخی وجود دارد که این نوع تصویرنگاری از ابرها در سایر نقشی هایی که به ابرها اشاره میکند نیز دیده میشود. به نمونه های زیر توجه کنید .

پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش

پس همانطور که میبیند طرح جدا از هم ابر ها چیز عجیب و غریبی نیست . نتیجه این است که گرچه تغییراتی آب و هوایی در امروز هم دیده میشود واین چیزی غیر عادی نیست ولی آن روز در میان مردم آن قسمت از ایتالیا به عنوان "معجزه برف" معروف شد و این نقاشی نیز تنها به آن داستان اشاره دارد و تحلیل یوفولوژیست ها مبنی بر حضور یوفو ها در این تاریخ تحلیلی دروغین وبرای فریب مخاطب است.

 

تصویر شماره 8:

تصویر زیر یکی دیگر از اشاراتی است که به بشقاب های پرنده در تاریخ میشود ودرمیان این اسناد میان یوفولوژیست ها بسیار معتبر نیز هست . اما حقیقت این شکل که بر روی یک سکه ضرب شده است چیست؟!

بشقاب پرنده بر سکه !!

به قول یوفولوژیستها این سند محکمی برای اثبات وجود یوفو ها در گذشته است که ضرب کننده ی این سکه آن را به خوبی به تصویر کشیده است . این سکه در سال 1680 ضرب شده است . ضرب این نوع از سکه ها که معمولا ارزش مادی چندانی نیز نداشتند در قرن های 16 و ۱۷  در اروپا رواج داشته است . برخی دیگر از نظریه پردازان نیز آن را چرخ حزقیال نبی میدانند. اما به راستی این شی مرموز چیست؟! آیا حقیقتا ضرب کننده ی سکه تصویری را که خود شاهد آن بوده کشیده است ؟

 

پایگاه حقیقت خاموش

سکه متعلق به سال 1656 بعد از میلاد

 

پایگاه حقیقت خاموش

سکه متعلق به 1648 بعد از میلاد

میخواهم یک گوشه از ماجرا را به گونه ای دیگر برای شما بازگو کنم. این سکه فرانسوی در سال 1680 ضرب شد . در این تصویر چیزی بسان یک بشقاب پرنده در میان ابرها به تصویر کشیده شده است. میخواهم تحلیل حقیقی این سکه را مختصرا اشاره ای کنیم ، امید دارم خودتان با تحقیق بیشتر در این رابطه به درستی وصحت گفته ی ما پی ببرید .

به تصاویر زیر نگاه کنید. در این تصاویر سپرهایی را مشاهده میکنید که در آن دوران رواج داشته اند .

پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش

گرچه باور این موضوع برای کسانی که این شی را به عنوان یک یوفو پذیرفته اند سخت است ولی حقیقت این سکه این است که این سکه و سکه های مشابه تنها به سپرمقدسی اشاره میکنند که الهه ی مشتری به پادشاه رومی "NUMA Pompilius " فرستاده است . اینی افسانه ی رومی است که مشتری این سپر را به خاطر مسایلی از میان ابرها و رعد وبرق به پادشاه میفرستد. این نوع سکه ها معمولا برای اشخاص ضرب میشده است ومیتوان گفت هدف از ضرب این سکه برای صاحب آن داستانی اسطوره ای بوده که صاحب آن قصد داشته بر روی سکه آن را داشته باشد.

برای خواندن این افسانه به کتابهای ادیسه وایلیاد مراجعه کنید.

پایگاه حقیقت خاموش

جمله ی لاتینی که روی سکه آمده است نیز میتوان به تصویر پشت سکه مرتبط دانست . تصویری که یک دست نماد عدالت ویک دست شمشیری بدست دارد وهمانطور که گفتیم این سکه بیشتر حالتی نمادین وسمبلیک داشته اند وارزش مالی آنها مد نظر نبوده است.

در این تصویر نیز میتوان نتیجه گرفت که دراین سکه چند صد ساله هیچگونه بشقاب پرنده ای مدنظر نبوده است و تحلیل سکه به افسانه ای قدیمی رومی در مورد الهه ی مشتری و یکی از پادشاهان باز میگردد که افسانه ی آن در تاریخ موجود است و بنا به همان افسانه و سپر مقدس موجود در آن افسانه این حالت از داستان در این سکه به نمایش در آمده است. باز متذکر میشوم شما مجبور نیستید این تحلیل را از ما بپذیرید میتوانید به تحلیل های تخیلی عالیجنابان یوفولوژیست بسنده کنید.

البته مطالب اینچنینی زیادی در اینترنت میتوانید پیدا کنید که هرکسی با استفاده از تخیل خود برخی چیزها را تفسیر میکند وبرخی هم با ترجمه و کپی زدن آن به سایر زبان ها به قول خودشان به تاریخ ناگفته ی بشر اشاره میکنند . در این میان برخی تحلیل های به اصطلاح یوفولوژیست ها آنقدر بی پایه و اساس و مسخره است که حتی ارزش خواندن نیز ندارد . به عنوان نمونه به یکی از تصاویری که در یکی از شبکه های اجتماعی آمده بود توجه کنید .

تحلیل های اشتباه

چه میتوان گفت ؟!! سوال من این است که چرا هرکسی هر برداشتی از هر موضوعی داشت را حقیقت میداند؟! تفاسیر کودکانه ای که نیاز به تحلیل ندارند !

...ادامه دارد
منبع: حقیقت خاموش
گردآوری: هکران قلب ها ومغزها

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 01:40 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 44
بازدید دیروز : 82
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 847

PARAM NAME=