X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
راز فیلم کالبد شکافی بیگانه UFO راز یوفو یوفو و کابالا آدم فضایی ALIANS بیگانگان فضا فراماسونری و فضایی ها دروغ یوفولوژیست ها یوفوپرست 10 دروغ بزرگ یوفولوژیست ها 2 دروغ بزرگ پیام نور کنکور91 آزادی بیان بیگانگان فضا مسیح عیسی مسیح و یوفوها حضرت عیسی و بیگانگان شعر تلخ
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


در بخش دوم این مقاله ، دو نمونه دیگر از دروغهای یوفوپرست ها را بررسی میکنیم که توسط دوستان یوفولوژیست به اشتباه به عنوان دلیل و سند برای اثبات برخی موارد استفاده میشود. در بخش قبل با نظراتی مواجه بودیم که دوستانی بدون اشاره به کدام بخش و دلیل خود با نگاه به اینکه فقط تحلیل و نقد شما اشتباه است نظر خود را قرار میدادند و دیگر پاسخی از آنها دیده نمیشد .

دوستان عزیز اگر در بخشی با ما مخالفت دارید و نقدی بر موضوع ما دارید ما صمیمانه نقد و نظر شما را خواهیم شنید و درصورت اشتباه خود آن را تصحیح نیز خواهیم کرد و در این مورد به هیچ وجه متعصبانه رفتار نخواهیم کرد . ولی اگر تنها دلیل شما برای رد مطالب ما این است که با عقاید شما سازگار نیست ، این مشکل از طرف ما نیست و شما باید خودتان را تصحیح کنید .

متذکر میشوم ، نگاه های متعصبانه و افراطی به این ماجرا چنان دامن گیر برخی افراد شده که بی احترامی ، ناسزا ، تهدید و از این شاخه به آن شاخه پریدن را با عناوین خود منطقی میدانند و مطالب ما را دور از منطق میبینند . امید دارم که این مطالب راهی باشد تا دوستان حقیقت جو و واقع گرا به نتایج و کلید های قابل فهمی دست یابند . در بخش دوم نیز به دو تصویر اشاره خواهیم کرد ، امیدواریم مورد توجه دوستان قرار بگیرد.

تصویر شماره 3:

تصویری که میگویند حضرت عیسی (ع) با راکتی به فضا سفر میکرده است ! مشاهده میکنید بعضی تحلیل ها چگونه تیشه به ریشه ی باورهای فرد میزند؟!

پایگاه حقیقت خاموش


نیازی به توضیح نیست ، زیرا این تصویر نمایش داستانی است که در کتاب انجیل مرقس "مرقس 9 : 2" آمده است .

1ـ شش روز بعد، عیسی با پطرس، یعقوب و یوحنا به بالای تپه ای رفت. کس دیگری در آنجا نبود. ناگاه صورت عیسی به طرز پرشکوهی شروع به درخشیدن کرد و لباسش درخشان و مثل برف سفید شد.

این نقش و داستان مربوط به آن بارها در طی زمان های مختلف کشیده شد و مطمئنا هیچ راکت یا موشکی در کار نبوده است . البته تناقضات جزئی در بیان این داستان در اناجیل مختلف نشان از تحریف بخشی از آن دارد ولی مطمئنا راکت و موشک در کار نیست. این تنها یک نقاشی و تصویر سازی از یک واقعه تاریخی در گذشته است . یک واقعه که در اناجیل به آنها اشاره شده است . نمونه ای از بیان یکی از اناجیل را در بالا دیدید.

به تصاویر زیر دقت کنید ، همان نقش با داستانی یکسان را نشان میدهند . اگر چنین تحلیل های مسخره ای درست باشد پس هرکسی میتواند هر تحلیلی بسته به نوع تخیلش ارائه کند . مثلا در یکی از تصاویر زیر حضرت عیسی را با حاله ی نور آبی رنگ نمایش داده اند ، پس میتوان گفت ، غذرخواهی میکنم ، حضرت عیسی حتما در اینجا به پروانه تبدیل شده بود و این تبدیل شدن به پروانه در این نقاشی به تصویر کشیده شده است . دوستان هنر نقاشی تو هر زمینه ای برای خود تعاریف و منابعی دارد که باید برای بررسی برخی آثار هنر به آنها مراجعه کرد نه اینکه با تخیلات خود داستان پردازی نمود.

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

"برای مشاهده در ابعاد بزرگتر بر روی تصاویر کلیک کنید ."

آیا شما در تصاویر بالا راکت ، موشک یا چیزی همانند این ها را مشاهده میکنید ؟! همه ی این موارد و تفسیر های بیخود تنها به ناخوآگاه ذهن آدمی بازمیگردد که شما با دیدن چیزی شبیه به راکت و تفسیر های انباشته شده دیگر راجع به فرضیه فضانوردان باستانی در ذهن خود از این نقاشی چیزی غیر عادی بسازید درحالیکه به هیچ وجه راکت و موشک در این نقاشی در کار نیست .

تصویر شماره 4:

تصویر زیر نقاشی ای است که در قرن شانزدهم توسط "ونچورا سالمبینی" به تصویر کشیده شد. این نقاشی متعلق به کلیسای سنت پیتر در مونتالچیلو ایتالیا است . در بسیاری از سایتهای مرتبط با موضوع یوفوها از آن شی کروی شکل به عنوان ماهواره یاد میشود .

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

قابل توجه شما اینکه سعی شده در این نقاشی نقشه ی قدیمی جهان به تصویر کشیده شود که در آن خورشید نمایان است و یک شکل ابتدایی علامت گذاری نصف النهار و مدارات؛ به علاوه یک استوانه کوچک که میتواند لولایی برای نصب شدن به تکیه گاه آسمان باشد مشخص است. .

در بسیاری از شکلهایی که از شرق آمده اند میتوان توجهاتی به آسمانها با نمادها و ترسیمهای مشابه پیدا کرد، این نقاشی نیز به نوعی برای بیان سه گانگی و تثلیث به تصویر کشیده شده است . دراین تصویر عیسی، پدر و روح القدس به تصویر کشیده شده اند که روح القدس را در کالبد یک کبوتر به تصویر کشیده اند.

معمولا زمانیکه جهان آفرینش یا کره آسمانی نشان داده میشود، بسادگی زمین را نماد پردازی نمیکنند، بلکه حاکی از تمامی جهان است. به علاوه، بسیاری نقاشیها همچنین عصا یا چوبهایی را نشان میدهند (عصاى سلطنتى نشان دهنده قدرت يا اقتدار سلطنتى، برای اطلاعات بیشتر به مقالات " پوششی برای فریب ، کلیسا کدام خدا را میپرستند " در پایگاه حقیقت خاموش مراجعه کنید.) که در دست حضرت عیسی و پدر است، که مکررا به عنوان آنتنهای ماهواره ازآن یاد میشود ومیتوان این را نیز نمونه ای از دروغهایی نام برد که یوفولوژیست ها برای اثبات حرف های خود به آن دامن میزنند. به نمونه های مشابه زیر دقت کنید .

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

"برای مشاهده بهتر تصاویر بر روی آنها کلیک کنید."

دربالا دو نقاشی اول در موزه لوور پاریس نگهداری میشوند. آنچه که در گوی نقاشی مونتالچینو خیلی عجیب و غریب است، جزئیات نمایان در پایین و نزدیک پاهای حضرت عیسی است که خیلی از نویسندگان آن را یک پریسکوپ معرفی میکنند! "یون هابانا" آن را مشابه لولای مرکزی مورد استفاده در گوی های خاص که طبق گفته او میتوان نمونه ی آن را در واتیکان دیدمعرفی میکند. با این وجود، جزئیات مورد بحث نه پریسکوپ هستند و نه لولا. بوضوح نمایان است که آنچه روی کره است بجای خورشید و ماه هستند (به ترتیب در وسط بالا و در سمت چپ پایین) همراه با خطوطی که به شکل حرف T برعکس است همپنین در دیگر نمونه ها مشهود است.

پایگاه حقیقت خاموش

نوع مشابه تمثالهای نجومی را در کره موجود در نقاشی دیگر اثر "پیتر کویکه" میتوان دید که تثلیث را نشان میدهد.

پایگاه حقیقت خاموش

شاید بزرگترین کره سماوی، اثر "گیاکوموکولمبو" باشد که در کلیسای تثلیث پوپولی (شهر کوچکی در ایتالیا) موجود است و کوچکترین آن در نقاشی "توماسو داستفانو لونتی" باشد که گوی در دستان حضرت مریم و حضرت عیسی است و کره سماوی بسیار مشابه کره موجود در نقاشی سالمبینی است.

پایگاه حقیقت خاموش

در تصویر زیر با تمرکز روی کره، هر کسی میتواند زودیاک، خورشید، زمین با سایه مخروطیش و ماه را در پایین ببیند. این نقاشی ای است از " فائرا موندی " که زمین در مرکز جهان در دست خدا نگهداری میشود. بازهم این نکته را متذکر میشویم که هریک از این تصاویر تفاسیری خاص دارند که برخی از آنها نیز به مفاهیمی الحادی اشاره میکنند ولی ما در این سری از مقالات فقط سعی میکنیم که این موضوع را نشان دهیم که مفاهیم و تفاسیری که از این نماد ها و نقاشی ها در سایتها و کتابهای یوفولوژیک بیان میشود حقیقت ندارد و به نکات دیگری اشاره میکنند و اغلب افراد ناآگاه تحت تاثیر چنین تفاسیر اشتباهی قرار میگیرند.

پایگاه حقیقت خاموش

تصویر زیر ارائه ای دیگر از کره سماوی در نقاشی ای از " جان پرووست" است که با عنوان

"Christian Allegory" در لوور پاریس نگهداری میشود.

پایگاه حقیقت خاموش

در این تصویر که "هنری پکام" آن را کشیده است ، در مرکز کره زمین را نمیبینیم بلکه یک انسان میبینیم و اطراف او خورشید، ماه و ستاره ها را مشاهده میکنیم.

پایگاه حقیقت خاموش

پس آیا حال به نظر شما میتوان نتیجه گرفت که کره میان شکلهای تثلیث مقدس در اثرسالمبینی یک ماهواره نیست؟ آیا میتوان گفت آن شیء که در بسیاری از نقاشیهای از تثلیث وجود دارد، نماد کره سماوی است و در این نقاشی خاص شامل تصاویر خورشید و ماه هم هست و تفسیر های یوفولوژیست ها در این نقاشی نیز اشتباه است ؟!

ادامه دارد ...


منبع : پایگاه حقیقت خاموش
گردآوری: هکران قلب ها ومغزها

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 07:57 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 43
بازدید دیروز : 82
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 846

PARAM NAME=