X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
هکران قلبها ومغزها

">

هکران قلب ها ومغزها
راز فیلم کالبد شکافی بیگانه UFO راز یوفو یوفو و کابالا آدم فضایی ALIANS بیگانگان فضا فراماسونری و فضایی ها
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


Big Lie 1
موضوع موجودات فضایی و بشقاب های پرنده یکی از موضوعات مورد بحث امروز در جامعه ماست . بسیاری از جوانان و نوجوانان در کشور ما با خواندن یک یا چند کتاب پیرامون موجودات فضایی و یوفو ها علاقه ی شدیدی به این موضوع پیدا میکنند وخود را یک طلایه دار برای معرفی این فرضیه به دیگران میدانند. سینمای هالیوود و سایتهایی با موضوعات یوفو ها ، تاریخ و خدایان باستانی به این موضوع نیز دامن میزنند . در این اواخر نیز مستند هایی از طرفداران این فرضیه پای خود را در شبکه های فارسی گشوده اند.

با جستجو در میان انبوه اطلاعاتی که هر روزه از موجودات فضایی و بشقاب های پرنده بیان میشود چند مورد نمود بیشتری دارد . برخی سایت ها و کتاب ها به موضوعاتی اشاره میکنند تا حرفهای خود را به اثبات برسانند. دراین میان کمتر کسی به سراغ اصل ماجرا میرود و عمدتا آن دلایل و شواهد را بدون تحقیق قبول میکنند . برای اثبات وجود فضایی ها و بشقاب های پرنده در گذشته ی انسان مطالب زیادی در قالب های مختلف گفته شده است . نقش ها ، پیکره ها و داستان ها وسیله ای شده تا بتوان از آنها برای اثبات این موضوع استفاده کنند.

قالب این سایت ها و کتابها نیز از یکدیگر مطالبی را کپی زده و با ویرایشی دیگر همان ها را دوباره بازگویی میکنند . حال اینکه حقیقت برخی موضوعات که با آب و تاب نشان داده شده اند چیز دیگریست. یکی از این موارد که بسیار نیز مورد استفاده قرار میگیرد ، موضوع نقش هاییست که در خود نقش و نمودی از بشقاب های پرنده دارند . برخی نقش ها را میتوانید در صد در صد سایتها و وبلاگ هایی با موضوع فضایی ها و یوفو ها چه در زبان فارسی و چه زبان های دیگر مشاهده کنید. ولی به راستی چند درصد از دوستان علاقه مند به این موارد، پیگیر حقیقت یا دروغ بودن آنها شده اند ؟! چند نفر از مخاطبان چنین مطالبی پیگیر این موضوعات بوده اند ؟ وچند نفر از آنها حقیقتا به دنبال حقیقیت ماجرا بوده اند و نگاهی متعصبانه به موضوع نداشته اند ؟!

میخواهم نمونه ای از این تحلیل ها که سایت های و وبلاگ های مختلف با کپی برداری از چند منبع خاص آنها را منتشر میکنند آشنا شویم . این سایت ها و وبلاگ ها مطالبی را جسته گریخته از منابعی خاص دریافت میکنند و با انتشار آنها سعی در ارائه دلایلی برای اثبات وجود فضایی ها در گذشته دارند .نمونه های خارجی این نوع وبلاگ ها و وبسایت ها بسیار است ، در کشور عزیزمان نیز دوستانی هستند که مدیریت چنین پایگاه هایی را بر عهده دارند . همانطور که گفتیم یکی از مطالبی که به عنوان سندیت برای اثبات وجود فضایی ها استفاده میشود ، برخی نقاشی های باستانی است .در زیر نمونه هایی از دلایل برخی سایت ها و وبلاگ های ایرانی آورده شده است . البته اشکال از دوستان فارسی زبان مانیست وریشه ی این مسایل راجای دیگری میبینیم.

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

" برای مشاهده بهتر تصاویر روی آنها کلیک کنید. "


در ادامه نیز به معرفی چند تصویر دیگر خواهیم پرداخت وتحلیل واقعی آنها را بیان خواهیم کرد .

تصویر شماره یک :

یکی از نمونه هایی که میتوان به آنها اشاره کرد تصویر زیر است . ابتدا باید بگویم قصد نداریم همه ی تحلیل هایی را که میتوان از این نقش ها کرد را مورد بررسی قرار دهیم و صرفا موضوع تحلیل ما نقد مطالبی است که در سایت ها و کتاب های به اصطلاح یوفولوژیک موجود است . در تصویر زیر ما عیسی مسیح را بر صلیب میبینیم . دراین تصویر چندین نفر در اطراف صلیب مشاهده میشوند. چیزی که مقداری عجیب به نظر میرسد دو شی عجیب در زیر دوبازوی صلیب است. دو شی در طرف راست و چپ قراردارند .

پایگاه حقیقت خاموش

این تصویر در بخشی از مقبره سیدونیا در کلیسای جامع شهر متسختا در گرجستان قرار دارد ویکی از معروف ترین تصاویری است که برای اثبات حضور بشقاب های پرنده در گذشته به آن استناد میکنند. به دو طرف صلیب ، در زیر دستان عیسی مسیح نگاه کنید . دو شیء دیده میشوند که از آنها به عنوان "یو اف او " یاد میشوند . اما به راستی آنها همان تحلیلی را دارند که سایت های یوفولوژیک آن را بیان میکنند؟!

به نظر شما اگر با چنین تحلیلی با موضوعات اینچنینی روبه رو شویم ، دچار دگرگونی در عقاید ذهنی و حتی مذهبی خود نمیشویم؟! یقینا اینگونه است که تحلیل ها باعث ایجاد دیدهایی در ذهن میشود که به شدت بر آدمی تاثیر گذار خواهد بود ، مخصوصا بر افرادجوان و نوجوانی که با چنین مسائلی درگیر میشوند . تحلیل و تفسیر های اشتباه ارائه شده از سوی گروهی خاص باعث القاء مفاهیمی میشود که رشته های ذهنی انسان را به بیراهه میکشند.

تعریف زیر تعریفی است از مقبره سیدونیا که در سایت ویکی پدیا ارائه شده ، البته درست یا غلط بودن این داستان رو تاییید نمیکنیم ولی به عنوان یک اشاره از آن یاد میکنیم. طبق شرح زندگى اولياء ومقدسين گرجی، در قرن اول پس از میلاد یک یهودی گرجی اهل شهر متسختا به نام "Elias " هنگامی که حضرت عیسی به صلیب کشیده شد، در اورشلیم بود. او ردای حضرت عیسی را از یک سرباز رومی در گولگوتا (تپه ای نزدیک اورشلیم که آنجا حضرت عیسی به صلیب کشیده شد) خرید و با خود به گرجستان آورد.

وقتی به شهر زادگاهش برگشت با خواهرش سیدونیا ملاقات کرد. سیدونیا به محض اینکه ردا را لمس کرد، به دلیل هیجاناتی که ناشی از یک شیء مقدس بود، ناگهان مرد. آن ردا را نتوانستند از چنگ جسد او خارج کنند، به همین دلیل سیدونیا را همراه با آن ردا دفن کردند. محلی که سیدونیا را با ردای حضرت عیسی دفن کردند در کلیسای جامع نگهداری میشود. بعد، از روی قبر او یک درخت سدر بزرگ سبز شد.

اما آنهایی که با نمادگرایی آثار هنری قرون وسطا آشنا هستند، میدانند که عناصر اسرار آمیزی در این نقاشی ها وجود ندارد. در حقیقت در بیشتر این آثار مصلوب شدن حضرت عیسی در سبک بیزانسی (یکی از مهمترین صور هنری منتج از دین مسیحیت، به طوری که باید آن را آیینه ای تمام نما از اندیشه و تفکر حاکم بر مسیحیت ارتودوکس،‏ که دین رسمی امپراطوری روم شرقی محسوب می شد،‏ دانست.) اشیاء یکسانی را در دو طرف صلیب نمایش میدهند. آنها خورشید و ماه هستند که اغلب با صورت یا پیکر انسان نشان داده میشوند.

به تصویر بسته ی دو شی مذکور توجه کنید .

پایگاه حقیقت خاموش

به صورت هایی که در زیر شی ای که از آن به عنوان یوفو یاد میشود نگاه کنید . آیا آنها را میبینید؟! در ادامه اثبات خواهیم کرد که آنها همان صورت خورشید و ماه هستند که با چهره ی انسانی نمایش داده شده اند وهیچ بشقاب پرنده ای در این تصاویر دیده نمیشود برای مثال و درک بیشتر مطلب به تصاویر زیر اشاره میکنیم .

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش

در بالا 4 فرشته وجود دارند. یک زوج نیم پیکر، در جناحین بازوان صلیب، در حال سوگواری هستند. زوج دیگر، در بالا، پرواز میکنند. فرشته در سمت چپ بالا یک زن تابناک را مجسم میکند چون در جهت خورشید ژست گرفته است. فرشته روبرویی تجسم تاریکی نسبت به طرف دیگر یعنی ماه است. این کنار هم قرار دادن نور و تاریکی، مثبت و منفی، تمرکزی است بر تفسیر تابلو به عنوان نمایش دهنده رستگاری انسان از طریق مرگ عیسی مسیح البته از دیدگاه مسیحیت آن زمان.

پایگاه حقیقت خاموش                         

همانطور که در بالا نیزمیبینید چنین نقاشی هایی بازهم وجود دارد ،بازهم نقش هایی برای اشاره به خورشید و ماه در اطراف بازوهای صلیب دیده میشود. آیا حال میتوان گفت آنها بشقاب پرنده نیستند واین تحلیل های دروغین تنها برای فریب ما دسته بندی شده اند؟ تحلیل هایی از سوی افرادی که میخواهند جهان بینی خود را به مخاطبان تزریق کنند. و دوستان بی اطلاع ما نیز با انتشار چنین اکاذیبی به عنوان علم راه را برای این پشت پرده نشینان هموار میکنند.

اینجا نمونه های دیگری از تصاویر مصلوب شدن حضرت عیسی در سبک بیزانسی وجود دارد که خورشید و ماه را با صفات انسانی نشان میدهند.

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

" برای مشاهده در ابعاد بزرگتر بر روی تصاویر کلیک کنید . "

اما فقط در تصاویر ارتدوکس بیزانسی نیست که میتوان خورشید و ماه را در تصاویر به صلیب کشیده شدن عیسی (ع) دید. آنها را در آثار نقاشانی همچون دورر ، کریولی ، رافائلو و برامانتینو و نسخ خطی روشن فکران قرون وسطایی نیز میتوان دید. نمونه های جدید این نوع تصویر نگاری در کلیسا مسیحیت نیز دیده میشود.

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

نتیجه ای که از این نقاشی میتوان گرفت این است که تصویر به صلیب کشیده شدن عیسی (ع) در مستختا گرجستان حاوی هیچ یوفویی نیست. دو شیء نزدیک صلیب تمثال انسانگونه خورشید و ماه هستند که به شکلی یکسان در بسیاری از این تصاویر بیزانسی دیده میشوند و تحلیل های سایتها ، وبلاگ ها ، کتابها و مستند های یوفولوژیک عمدا یا سهوا ، اشتباهی بیش نیست .

تصویر شماره 2 :

تصویر بعدی مربوط میشود به یک کروسیفیکشن (CRUCIFIXION ) ، یعنی تصویر به صلیب کشیده شدن حضرت عیسی (ع) . این نقاشی ای دیواری است دراصلی ترین صومعه مسیحیان ارتدوکس صربستانی در کوزوو نگهداری میشود . این نقاشی اثری از ویسکو دیکانی "Visoki Decani " است.

بسان کروسیفیکشن های قبلی، یوفولوژیست ها معتقدند که در این نقاشی نیز از یوفو ها حضوری چشم گیر دارند . دو شیء ناشناس در طرفین صلیب یوفو در نظر گرفته شده اند ودر سایت ها وکتاب ها تبلیغ میشوند. البته یوفولوژیست ها چنان با آب و تاب از بشقاب پرنده ای موجود دراین گونه تصاویر یاد میکنند که بیشتر افراد مخصوصا جوانان فریب حرفهایشان را میخورند . در برخی مستند ها نیز با خیال پردازی ، چنان این تصویر را با موضوعای بی ربط ارتباط میدهند که آدمی در حیرت میماند!

پایگاه حقیقت خاموش

منظور یوفولوژیستها از بشقاب های پرنده و سرنشینان آن تصاویر بسته ی زیر است . منظور آنها دو بشقاب پرنده در دو طرف راست و چپ صلیب است.

پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش

این تصویر یکی از قدیمی ترین اسنادی به حساب می آید که به وجود بشقاب های پرنده از دیدگاه یوفولوژیست ها اشاره دارد . اولین مقاله در باره آن در دهه شصت در مجله ی فرانسوی اسپوتنیک "Spoutnik" منتشر شد . این نقاشی توسط الکساندر پانوویچ "Alexandar Paunovitch" معروف شد . او دانشجوی آکادمی هنر یوگوسلاوی در سال 1964 بود . بعد از انتشار اولیه، این عکس در بسیاری از کتابها که درباره یوفو ها بود ، دیده شد. روی بسیاری از وب سایت ها میخوانیم که دو شیء در آسمان، بدون شک "سفینه هایی با کارکنان" آن هستند. به نظر شما آیا آنها بشقاب های پرنده هستند؟!

ولی این کروسیفیکشن نیز مدل پیکرنگاری متداول قرون وسطی را ادامه میدهد. اثری از بندتو آنتلامی در گنبد پارما وجود دارد که در حالت خاص مشابه همین کروسیفیکشن است.

پایگاه حقیقت خاموش

در لبه های قطعه هنری، در موقعیت یکسان همانند نقاشی ویسکو دیکانی ، خورشید و ماه همانند انسان شاهد مصلوب شدن نشان داده شده اند، درست همانند نقاشی قبل. در هر دو اثر، شکل هایی که خورشید و ماه را نشان میدهند به صلیبی که در مرکز قطعه هنری قرار گرفته نگاه میکنند. خورشید و ماه، که در شمایل انسانی نشان داده شده اند، در بسیاری از نقاشی های بیزانسی-ارتدوکس مشهود هستند.

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

پایگاه حقیقت خاموش پایگاه حقیقت خاموش

" برای مشاهده در ابعاد بزرگتر بر روی تصاویر کلیک کنید . "

جیمز هال نویسنده کتاب "لغتنامه اشیاء و نمادها در هنر " مینویسد:

"خورشید و ماه، هرکدام در یک طرف صلیب، یک جنبه معین کروسیفیکشن های قرون وسطایی هستند. آنها تا اوایل رنسانس همچنان وجود داشتند اما بعد از قرن 15 کمتر دیده شدند. اصل و ریشه آنها بسیار قدیمی است. نشان دادن خورشید و ماه در تصاویر مربوط به مشرکان ایرانی و یونانی معتقد به خدای خورشید، یک رسم بود، عادتی که به زمان رومی ها انتقال یافته بود و آنان روی سکه هایشان، امپراطور را نقش میکردند. "در حقیقت تحلیل و ریشه ی این چنین تصویر نگاری هایی را میتوان در وابستگی مسیحیت تحریف شده و پاگانیسم در گذشته دانست ، سری مقالات "پوششی برای فریب" در فصل سوم پایگاه "حقیقت خاموش" میتواند شما را با گوشه ای از این ماجرا آشنا کند که میتوانید آن ها را مطالعه کنید."

..... خورشید گهگاهی بسادگی به شکل مجسمه نیم تنه یک مرد با یک حلقه نورانی نشان داده میشد، ماه به شکل یک زن با هلال ماه دیانا یعنی الهه ماه در افسانه های رومی. بعد آنها تبدیل شدند به دو دیسک مسطح ساده، ماه با داشتن هلالی درون یک دایره. خورشید در سمت راست و ماه در سمت چپ حضرت عیسی به نظر میرسند."

در تصویر زیر اثر موژه دکلونی " Museé de Cluny "، خورشید و ماه در طرفین صلیب هستند.

پایگاه حقیقت خاموش

گاهی اوقات خورشید و ماه به عنوان شخصیتهای راننده ارابه نشان داده میشدند که توسط اسبها و گاوها کشیده میشدند . البته ناگفته نماند چقدر همین ارابه هارا به یوفو ها نسبت دادند! واقعا این جماعت بهتر بگوییم یوفوپرست به هرچیزی متوصل میشوند تا عقاید خود را اثبات کنند. جوان بی خبر ما هم که حال وبلاگ و وبسایتی به راه انداخته چنان از حقیقت بشقاب پرنده ی موجود در این تصاویر صحبت میکند که انگار شخصا خود بادیدن بشقاب پرنده ای چیزی این تصاویر را نقش کرده است .

پایگاه حقیقت خاموش

پیکر تراشی توسط بندتو آنتلامی در گنبد پارما که طبق داستان بارلام و جوزفات " Barlaam and Josafat " آن را انجام داد . جایی که خورشید و ماه به نظر میرسد در شکل و شمایل جنگ روز و شب هستند .

پایگاه حقیقت خاموش

در صومعه ای مشابه ، در تراز پایینتر گنبد، ترسیمات دیگری از خورشید و ماه دارای صفات انسانی وجود دارد و مطئنا در هیچ جایی از این تصاویر بشقاب پرنده یا موجودی فضایی مد نظر نبوده است.

پایگاه حقیقت خاموش

بازهم قابل ذکر است که در کروسیفیکشن ویسکو دیکانی هم هیچ یوفویی وجود ندارد. دو شیء نزدیک صلیب نمادهای انسان مانند خورشید و ماه هستند که در بسیاری کروسیفیکشن های بیزانسی دیده میشوند.

در ادامه این مقالات، اشتباهات دیگری از طرفداران این فرضیه را بررسی خواهیم کرد .

با ما باشید...

منبع: حقیقت خاموش

گردآوری: هکران قلب ها ومغزها

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 09:27 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 82
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 844

PARAM NAME=