">

هکران قلب ها ومغزها
نائومی کمبل نائومی کمپل Naomi Campblle کابالا فراماسونری قبالا ویلا ترکیه ویلا در ترکیه ماسون قباله فراماسون ها دردرجات بالا، مخفیانه بعل را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستندافرادی که به شکل های چشم زخم در مطلب چشم زخم یا چشم شیطان!!! اعتراض داشتند، به آویز گر
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


افرادی که به شکل های چشم زخم در مطلب "چشم زخم یا چشم شیطان!!!" اعتراض داشتند، به آویز گردنبند نائومی کمبل توجه کنند

بدون شرح
ویلای نائومی کمبل کابالیست

عکس هایی از ویلای نائومی کمبل مدل معروف سیاهپوست جاماییکایی در جزیره ای در ترکیه که از بالا به شکل چشم جهان بین Ray یکی از نماد های فراماسونری می باشد. نائومی کمبل یک کابالیست تمام عیار است، پیش از این مطلبی نیز در وب هکران قلب ها و مغزها درباره این خواننده فاسد و تغییر دینش به کابالا گذاشته شده بود.


به نوشته پایگاه اینترنتی آژانس خبری یهود (JTA) ، این خواننده و مدل در گفتگویی با مجله "مصاحبه" گفت: "من از سال 2000 هراز چندگاهی از آموزه‌های کابالا استفاده می‌کردم، اما اخیرا بطور جدی به آن پرداخته‌ام."

کمبِل همچنین می‌افزاید: "من تمرین می‌کنم. با اینکه مطمئن نیستم که آنها را درست تلفظ می‌کنم یا نه اما همچنان ادامه می‌دهم."

کابالا بشدت تحت تأثیر مناسک مزجرکننده ی جنسی همچون مراسم "قداس سیاه" و نیز سحر وجادوست.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 09:49 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 1
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 64

PARAM NAME=