">

هکران قلب ها ومغزها
Maddona مدونا لخت مدونا برهنه Madona Naked لخت maddona nude مدونا کابالیست خوانندگان کابالیست فراماسون ها دردرجات بالا، مخفیانه بعل را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستندمدونا، خواننده کابالیست غربی باز هم خود را برهنه کرد اما این بار نه برای تماشاچیان، بل
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


مدونا، خواننده کابالیست غربی باز هم خود را برهنه کرد اما این بار نه برای تماشاچیان، بلکه در اعلام حمایت از نامزدی باراک اوباما برای دور بعدی ریاست جمهوری آمریکا.
خواننده کابالیست آمریکا با خالکوبی نام باراک اوباما بر روی بدن خود و درآوردن پیراهنش برای نشان دادن آن، آشکارا به صف حامیان انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا پیوست.

مجله فرانسوی "کلوزیر" عکسی از مدونا منتشر کرده است که در آن خواننده آمریکایی نام اوباما را بر روی کمر خود به نشانه حمایت از وی خالکوبی کرده است.
برخی بر این باروند که برهنه شدن مدونا به دلیل سن بالای وی ( 53 سال ) و نیز تکراری بودن این کار در مقابل تماشاچیان عادی و البته بی اهمیت تلقی می شود، زیرا پیش از این نیز چندی قبل وی در مقابل تماشاچیان این حرکت زننده را انجام داده بود. ظاهرا این فاحشه ی پیر برای مطرح کردن خود دست به هرکاری میزند.

مدونا بعنوان یکی از سرشناس ترین خوانندگان کابالیست چندی پیش با تغییر مذهبش به یهودیت و گرویدن به کابالا نام خود را به استر(نام یهودی مشهور) تغییر داد.

اما نکته ی قابل تأملی که در این بین مغفول مانده حمایت کابالا و کابالائیست ها از باراک اوباماست که این سوال را ایجاد میکند که چرا کابالائیست ها از او حمایت میکنند؟!!!

موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 11:13 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 1
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 64

PARAM NAME=