">

هکران قلب ها ومغزها
لوور پاریس فراماسونری ماسون 666 کابالا شهید رجایی فرانسه فراماسون ها دردرجات بالا، مخفیانه بعل را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستندموزه لوور (به فرانسوی: Musée du Louvre) در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده است. بیش
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند


موزه لوور (به فرانسوی: Musée du Louvre) در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده است. بیش از ۳۵هزار اثر هنری در هشت بخش مختلف موزه لوور نگهداری می‌شود. موزه لوور یکی از بزرگ‌ترین موزه های جهان است که در انتهای خیابان شانزه لیزه ی پاریس قرار دارد و به مرور زمان از یک کاخ سلطنتی به موزه ملی کشور فرانسه در سال ۱۷۹۳ میلادی تبدیل گردید …

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

موزه لوور (به فرانسوی: Musée du Louvre) در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده است. بیش از ۳۵هزار اثر هنری در هشت بخش مختلف موزه لوور نگهداری می‌شود. موزه لوور یکی از بزرگ‌ترین موزه های جهان است که در انتهای خیابان شانزه لیزه ی پاریس قرار دارد و به مرور زمان از یک کاخ سلطنتی به موزه ملی کشور فرانسه در سال ۱۷۹۳ میلادی تبدیل گردید .

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

موزه لوور از سال ۱۷۹۳ میلادی، تا امروزه به عنوان «موزه عمومی» فعال بوده است. تمرکز موزه‌ی لوور روی هنر، تاریخ بشر و فرهنگ است و آثار بسیاری در این زمینه‌ها در این موزه جای گرفته‌اند که از آن جمله‌ می توان به لوح حمورابی ، تابلوی بانوی صخره ها و تابلوی مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی اشاره کرد. این موزه دارای ۴ طبقه زیرزمینی است که دارای قسمتهای مختلفی از جمله مصر،ایران و اروپاست. در قسمت ورودی این موزه یک هرم شیشه ای قرار دارد که سمبل این موزه بشمار می رود.

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

ساختمان این موزه قبل از انقلاب کبیر فرانسه یکی از کاخ‌های سلطنتی بود،که در آن آثار باارزش هنری نگهداری می‌شد(به عنوان موزه سلطنتی) پس از انقلاب کبیر،در سال ۱۷۸۹ موزه و آثار موجود به مردم فرانسه اهدا شد و در سال ۱۷۹۳ تبدیل به موزه ملی فرانسه شد.

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

اما نکته ای که در این موزه بسیار بحث برانگیز است هرم بزرگ موجود در آن است!
در سال ۱۹۸۱ رئیس جمهور فرانسه فرانسوا میتران (François Mitterrand) ، مسابقه ای برای طراحی بنایی درون محوطه موزه لوور برای سازمان دهی محوطه لوور برگزار کرد .در سال ۱۹۸۳ بعد از سفر در دور اروپا و امریکا معمار امریکایی – چینی معروف “آی ام پی” بعنوان طراح انتخاب شد . این برای اولین بار بود که یک معمار غیرفرانسوی در محوطه لوور برای طراحی انتخاب میشد.
در سال ۱۹۸۹ طراحی هرم لوور توسط آی ام پی در حیاط لوور بنام حیاط ناپلئون به پایان رسید.هدف اصلی طراحی ، کاهش جمعیت مراجعه کننده به لوور بود!

نکته تامل برانگیز در رابطه با هرم لوور تخلف میتران در انتخاب معمار کار قبل از شرکت در مسابقه بود. در واقع انجام مسابقه طراحی یک امر تشریفاتی بود و رئیس جمهور فرانسه از سال ۸۱ میلادی آی ام پی را بعنوان معمار انتخاب کرده بود . این موضوع پس از پایان ریاست جمهوری او فاش شد.

فرانسوا میترانفرانسوا میتران (François Mitterrand) طولانی مدت ترین رئیس جمهور فرانسه (۱۹۸۱-۱۹۹۵) است. همانطور که در کتاب مبانی فراماسونری، تألیف گروه تحقیقات علمی ترکیه (هارون یحیی) نوشته شده او یک فراماسون است. میتران از اعضای کمیته ۳۰۰ است.
کمیته ۳۰۰ نفره: این کمیته در سال ۱۷۲۹ و به منظور پرداختن به امور بانکی و تجاری بین المللی و حمایت از قاچاق تریاک، از سوی «کمپانی تجاری هند شرقی انگلیس» یا«BEIMC» (British East India Merchant Company) تاسیس گردیده است. ریاست «کمیته ۳۰۰ نفره» را خاندان سلطنتی انگلیس برعهده دارد. این «کمیته» نماینده کل نظام بانکی جهان و نیز مهمترین در میان نمایندگان کشورهای غربی است. کلیه بانک ها از طریق خانواده «راتشیلد» با «کمیته ۳۰۰ نفره» ارتباط می یابند. برخی اسامی شناخته شده تر این کمیته عبارتند از: «جرج بوش»، «لرد چمبرلن»، خانواده «فوربس»، «فردریک نهم» پادشاه دانمارک، «جرج لوید»، سر «ادوارد هیگ»، «سر «داگلاس هریمن»، «هنری کیسینجر»، «فرانسوا میتران»، «اولاف پالمه»، پرنسس «بئاتریکس»، پرنس «رنیه» موناکو، ملکه «الیزابت دوم»، ملکه «جولیانا»، «دیوید راکفلر»، بارون «راتشیلد»، کاردینال «تیسن بورنمیسزا»، بارون «هانس هاینریش واندربیلت»، خانواده «فون فینک، بارون» اگوست
فون ها بزبورگ» و…

همچنین انتشار کتابی با عنوان “فرانسوا میتران و جنگ الجزایر “، از جنایتی پرده برداشت که رئیس جمهور اسبق فرانسه در سال ۱۹۵۷ که به عنوان وزیر دادگستری فرانسه فعالیت می‌کرد، دستور قتل ده‌ها مبارز الجزایری را با گیوتین صادر کرد.
این کتاب که توسط “فرانسوا مالی “، روزنامه نگار و “بنجامین ستورا “، مورخ فرانسوی نوشته شده این‎گونه به این جنایت اشاره می‌کند: هنگامی که میتران در ماه می سال ۱۹۵۷ و در اوج جنگ الجزایر وزارت دادگستری را ترک کرد، ۴۵ الجزایری با گیوتین اعدام شده بودند.
کتاب فوق پس از تحقیقات دو ساله نویسندگان آن منتشر شد و برای اولین بار زوایای پنهان زندگی فرانسوا میتران که در سال ۱۹۸۱ مجازات اعدام را لغو کرده بود، نشان می‌دهد.
در این کتاب که توسط انتشارات “کالمان لیفی” منتشر شده، آمده است: میتران زمانی که وزیر دادگستری بود طی ۱۶ماه اجازه داد سرهای شهروندان الجزایری چه آنها که دست‌شان به خون آلوده بود یا بی‌گناه بودند، قطع شود.

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

 

فرانسوا میتران همانند برخی از رؤسای‌جمهور کشور فرانسه به هوسرانی مشهور بوده است و حتی از یکی از رفیقه‌هایش صاحب دختری به نام مازارین شد. بینوش (بازیگر زن معروف فرانسوی) نیز گفته است که فرانسوا میتران از وی برای سفری به کشور چک دعوت کرده، اما وی این دعوت را رد کرده است.
بد نیست نامه ی پاسخ شهید رجایی به میتران را در لینک زیر ببینید:
پاسخ پیام تبریک فرانسوا میتران

آی ام پیای.ام.پای (I. M. Pei) (( با نام اصلی لیو میتگ پی)) معمار آمریکایی – چینی ٬ برنده جایزه معماری پریتزکر (Pritzker Prize) و یکی از مشهورترین معمارهای سبک مدرنیسم ساخته شده است. همانطور که گفته شد او سازنده هرم موزه لوور است.

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

آی ام پی در طول سه سفر به لوور به درخواست لوور در موزه به تنهایی چندین روز را سپری کرد.
حال بعد نیست بعضی از ساخته های دیگر او را ببینید:

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !

داستان این هرم به همین جا ختم نمی شود و نکات بسیار جالب دیگری از این هرم توسط Dan Brown در کتاب رمز داوینچی مشخص شد. در این کتاب ادعا میشود که در ساخت این هرم، ۶۶۶ پنجره به کار رفته است. همچنین در جای دیگر کتاب عنوان میشود که “Mary Magdalene” در زیر سنگی که در هرم زیرین قرار گرفته مدفون است. منتقدین میتران معتقد بودند که فرانسوا میتران می خواسته است خود را ملقب به قدرت شیطانی معرفی کند.

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !
و نکته آخر بد نیست بدانید که در کنار این هرم سه هرم کوچکتر نیز در حیاط موزه لوور ساخته شده است.

فراماسونري و موزه لوور پاریس ! فراماسونري و موزه لوور پاریس !


منبع : گنجنامه | Ganjname


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 07:58 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 1
بازدید دیروز : 3
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 0

PARAM NAME=