">

هکران قلب ها ومغزها
غیر قانونی اعلام شدن آثار لیدی گاگا و بیانسه در چین فراماسون ها دردرجات بالا، مخفیانه بعل را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستندپخش آهنگ های لیدی گاگا و بیانسه در چین ممنوع شدوزارت فرهنگ چین 100 ترانه هنرمندان خارج
WELCOME TO ANTIFBI
عضویت در وب
Link Dump
ویژه چند رسانه ای

فراماسون ها در درجات بالا، مخفیانه "بعل" را تحت نامی مخفی و غیرعادی می پرستند

پخش آهنگ های "لیدی گاگا" و "بیانسه" در چین ممنوع شد

وزارت فرهنگ چین 100 ترانه هنرمندان خارجی از جمله آثار پرطرفداری از "لیدی گاگا" و "بیانسه" دو خواننده مشهور آمریکایی را غیرقانونی اعلام کرده است.
پیش تر سایت ظهور12 و تعدادی دیگر از سایتها و از جمله وب هکران قلبها و مغزها پرده از ایلومیناتی بودن لیدی گاگا وتعدادی دیگر از خواننده های مشهور غربی برداشته بودند. این در حالی است که مرتبط بودن بیانسه با ایلومیناتی و فراماسونری هنوز کامل محرز نگردیده است اما نمادهای بکار برده شده در برخی موزیک ویدئوهای وی و نیز همراهی و دوستی نزدیک میان لیدی گاگا و بیانسه، ظن ارتباط داشتن او را تقویت کرده است.
این وزارتخانه می گوید این ترانه ها امنیت فرهنگی این کشور را به خطر می اندازند. بنا بر دستور مقام های چینی، وب سایت های فروش موسیقی موظف شده اند که حداکثر تا روز 15 سپتامبر، این ترانه ها را حذف کنند، در غیر این صورت تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت. اکثر ترانه هایی که ممنوع اعلام شده اند،تولید تایوان و هنگ کنگ هستند. چند ترانه ژاپنی نیز در فهرست سیاه مقام های چینی قرار گرفته اند.

وزارت فرهنگ چین در سال 2009 میلادی با ابلاغ بخشنامه ای بر مقابله با توزیع ترانه های "مستهجن" تاکید کرده بود. به نظر می رسد که تصمیم تازه این وزارتخانه نیز در چارچوب این بخشنامه اتخاذ شده باشد.

اینترنت در چین به شدت کنترل می شود و هر مطلبی که نامناسب تشخیص داده شود، فورا فیلتر می گردد. حزب کمونیست چین به شرکت های ارائه کننده خدمات اینترنتی هشدار داد کنترل خود را بر مطالب منتشر شده در این شبکه تشدید کنند و به انتشار آنچه که وی اطلاعات ساختگی یا منحرف کننده خواند، پایان دهند.


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:
[ 07:45 ] [ ضد کابالا + محمود بلالی ]
.: Weblog Themes By Hearts & Minds Of Hackers :.

About

اين وب با رصد اعمال فراماسونري،بيلدربرگ وايلوميناتي به بررسي آنها و ريشه شان يعني"کابالا" ميپردازد. ضمنا منظور از کلمه "اف.بي.آي" درآدرس وبلاگ هم برگرفته ازحرف اول همين سه کلمه ميباشد. منظور از "شجره ملعونه" نيزهمان درخت کابالاست. این وب فراتر از کابالاست!!!
تماس با مدیریت(مستقیم)
تماس با ما
آمار بازدید از وب
بازدید امروز : 2
بازدید دیروز : 4
افراد آنلاین : 1
بازدید ماه : 64

PARAM NAME=